رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک LMNOP

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    lmnop
  • کدام سرور
    Public #3
  • تاریخ شکایت
    97/5/26
  • شکایت بر علیه
    superviser lord
  • مستندات
    بی سوادی در ادمینی
  • توضیحات‬‎
    سلام آقا یارو کمپ بود بهش میگم سلای بده نمیده بعد میگم ادمینی بلد نیستی ناراحت میشه اونوقت خود منو که سیتی بودم به جرم کمپ سلای میده :)
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در ۱ ساعت قبل، LMNOP گفته است :
  • نام شما در سرور
    lmnop
  • کدام سرور
    Public #3
  • تاریخ شکایت
    97/5/26
  • شکایت بر علیه
    superviser lord
  • مستندات
    بی سوادی در ادمینی
  • توضیحات‬‎
    سلام آقا یارو کمپ بود بهش میگم سلای بده نمیده بعد میگم ادمینی بلد نیستی ناراحت میشه اونوقت خود منو که سیتی بودم به جرم کمپ سلای میده :)

1- مدرک ارائه بدید

2- اون اسلی هستش نه سلای

لینک ارسال

• کاربر سایت
در در ۱۳۹۷/۵/۲۶ در 17:22، LMNOP گفته است :
  • نام شما در سرور
    lmnop
  • کدام سرور
    Public #3
  • تاریخ شکایت
    97/5/26
  • شکایت بر علیه
    superviser lord
  • مستندات
    بی سوادی در ادمینی
  • توضیحات‬‎

سلام دوست عزیز اولا اون موضوعی که شما میگید طرف کمپ بوده اسلی ندادم به خاطره این که شما رو زده نمیشه اینکارو کرد این یه مورد.مورد بعدی اینه که تایمش اوکی بود و زیر 1:30 نبوده که من بخوام اسلی یا حالا هر آپشن دیگرو اجرا کنم. و شما کمپ نکرده بودی که بخوام اسلی بدم در حال راش دادن از در b بودی.

ثالثا دلیل اسلی شدن خودتونم بگید که من دو دفعه متعدد سی ادمینی دادم گفتم no b و با این حال شما دو راند متعدد از b راش دادید برای دریافت امتیاز!!

و واقعا کار درستی نیست چون اگر بخواید حساب کنید خلاف مقررات بوده و به نوعی حق دیگران پایمال کردید.

و همچنین یاد بگیرید که به دیگران توهین نکنید،و کار اشتباه خودتونو به گردن دیگران نندازید.

ویرایش شده توسط LORDSKULL
  • متعجب 1
لینک ارسال

• کاربر سایت
در 10 دقیقه قبل، LORDSKULL گفته است :

سلام دوست عزیز اولا اون موضوعی که شما میگید طرف کمپ بوده اسلی ندادم به خاطره این که شما رو زده نمیشه اینکارو کرد این یه مورد.مورد بعدی اینه که تایمش اوکی بود و زیر 1:30 نبوده که من بخوام اسلی یا حالا هر آپشن دیگرو اجرا کنم. و شما کمپ نکرده بودی که بخوام اسلی بدم در حال راش دادن از در b بودی.

ثالثا دلیل اسلی شدن خودتونم بگید که من دو دفعه متعدد سی ادمینی دادم گفتم no b و با این حال شما دو راند متعدد از b راش دادید برای دریافت امتیاز!!

و واقعا کار درستی نیست چون اگر بخواید حساب کنید خلاف مقررات بوده و به نوعی حق دیگران پایمال کردید.

و همچنین یاد بگیرید که به دیگران توهین نکنید،و کار اشتباه خودتونو به گردن دیگران نندازید.

علیک

اولا زیر 1:30 بود حدود 00:50 بود

دوما 8 v8 مپ فوله اگه بلد باشی باس بدونی

سوما هم اگه یه کلمه توهین کردم بگو هرچی گفتم واقعیته

چهارما بیایید بلد نیستم رو یاد بگیریم و جو سازی نکنیم

پ ن : مطمئن بودم که رسیدگی و اینا کشکه ولی به اصرار دوستان گفتم شاید یه فرجی شد

• تشکر 1
لینک ارسال

• کاربر سایت
در در ۱۳۹۷/۵/۲۶ در 20:55، LMNOP گفته است :

علیک

اولا زیر 1:30 بود حدود 00:50 بود

دوما 8 v8 مپ فوله اگه بلد باشی باس بدونی

سوما هم اگه یه کلمه توهین کردم بگو هرچی گفتم واقعیته

چهارما بیایید بلد نیستم رو یاد بگیریم و جو سازی نکنیم

پ ن : مطمئن بودم که رسیدگی و اینا کشکه ولی به اصرار دوستان گفتم شاید یه فرجی شد

به تایم دقت کنید بعد بیاید بگید. دروغم نگید تایم 1:33 بود مپ هم 8vs8 نبود 8vs7  بود من توی spectators بودم والا نمیدونم شما دقیقا چطوری و از کی کانتر یادگرفتی!!؟؟!!

بله داری توهین میکنی و میگی که من کارمو بلد نیستم و البته داری تحمتم میزنی 

چهارمن بیاید راستگویی یاد بگیریم و جو سازی نکنیم 

شما داری تحمت میزنی که رسیدگی به شکایت نمیشه در صورتی که شما سخت در اشتباهی تا راست نگی معلومه شکایت به حساب نمیاد داری دروغ میگی بعد می خوای که به شکایتت رسیدگی بشه اصلا تو اسمه اینو میذاری شکایت من واقعا موندم!!!!!

ویرایش شده توسط LORDSKULL
لینک ارسال

• مدیر ارشد کانتراسترایک

دوست عزیز LMNOP اگه شما CT بودید اصلا مساله ی تایم مطرح نیست. و اگه گفته ی ادمین درست باشه که تو Say گفته No B و شما رفتید B حق داشته شما رو اسلی بده.

در هر صورت ادمین خودش داره از بیرون نظارت میکنه ممکنه وسط راند 8vs8 شده باشه و اول راند 8Vs7 بوده باشه یا برعکس.

در هر صورت اجرای گفته ی ادمین اولویت داره.

شکایت شما رد شد.

پ.ن: ما نوشتیم مستندات: شما جلوش مینویسید بی سوادی ادمین. در حد مستنداتتون رسیدگی شد.

بسته شد.

• تشکر 1
لینک ارسال

• Kamyab موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...