رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

در حال پیگیری شکایت کانتر استرایک ARASH.M

ارسال های توصیه شده

• ادمین کانتراسترایک
  • نام شما در سرور
    X_ARASH_X
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    10/11/2018
  • شکایت بر علیه
    king amir - default - engeneer
  • مستندات
    1331360948_FreePowerpointBackground1-Gha
  • توضیحات‬‎
    بابا این کینگ امیر با من لجه بابا میاد منو میکشه میگه اینم سه تات. بعدش میگم بخورش { منظورم اینکه به خوردت میدش} چون قبلش یکی منو با 3 تا جنرد کشت میگما. بعد منو 20 دقیقه گگ داد. حالا داشته باش . ی چیزی میگم که یارو رو 2 ساعت گگ میدن میاد 1 روز گگ میده. بعدش فری دی میشه میگم بابا این فلان فلان شده میاد منو الکی گگ میده. انجینیر میاد موتم میکنه. منم دیگه آمپرم زد بالا. چنتا فوش دادم رضا لوکال بنم کرد. بابا این چه وزشه. من دارم میگم کاری نکردم همم ازش حساب میبرن. این کینگ امیر منو گگ میده. میدونی چرا؟ قبلا ی بار کشتمش ضایش کردم دیگه بام لج کرد. فقط کافیه بگم داگ 20 دقیقه گگ میده. اون موقغ اون یارو میاد فوش ناموسی میده ادمینا این خیالشون نیست. بابا دارم میگم من تقصیر ندارم یارو میاد موتم میکنه وکال بنم میده. دیگه تو این مملکت نمیشه حرف حساب زد. باید رژیم عوض کرد.
  • تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

بحث سیاسی نکن برادر شما که اینهمه حرکت روت زدن لااقل از یکیشون اسکرین میگرفتی رو میکردی! اگر هم خیلی پیگیری، تیم اسپیک میتونی بیای صحبت کنیم.

• پسند 1
لینک ارسال

• ادمین کانتراسترایک
در ۱ ساعت قبل، default5683 گفته است :

شما به علت فوش ناموسی دادن به ادمین امیر بن شدی و تایمت تموم شه انبن میشی

اقای دیفالت بنده هیچ وقت قصد توهین به کسی رو ندارم و هیچ وقت به سرور وارد نمیشم تا فوش و فوش کشی راه بندازم. نمیدونم باور میکنید یا نه ولی من اصلا توی زندگی واقعی همچین رفتاری رو از خود نشون ندادم. شما هنوز خیلی از سوالات منو بدون پاسخ رها کردید. آقای سوپروایسور شما به جای اینکه سرعت توپو ببری بالا توی بازی برای کیف خودت بیا و ببین منشا این همه مشکل از کجا بوده. هر موقع اینکارو کردی اون موقع به خودت بگو سوپروایسور.

لینک ارسال

• ادمین کانتراسترایک
در 4 ساعت قبل، AcE گفته است :

بحث سیاسی نکن برادر شما که اینهمه حرکت روت زدن لااقل از یکیشون اسکرین میگرفتی رو میکردی! اگر هم خیلی پیگیری، تیم اسپیک میتونی بیای صحبت کنیم.

آی دی تلتو بده بیا چت کنیم

لینک ارسال

• کاربر سایت

اولن دوست عزیز وقتی من کشتمت برگشتی میگی بیا بخورش 2 دقیقه گگ شدی دومین بار ی فوش دادی 12 مین گگ شدی سومین بار فوش ناموس دادی 1 ساعت گگ شدی 4 مین بار هم همینطور  خلاصه من اول مارو 2 مین گگ داده بودم خودت با کارایی ک کردی رسوندیش ب 1 روز دومن پشت مایک بی احترامی میکنی و حتی بلد نیسی کو منیجرو بنویسی بعد تو قانونو بیشتر از شهاب میدونی ک زمونی اونر بوده و اون بمن قانونا رو یاد داده ؟ رضا هم میخواس لوکالت کنه من نزشتم گفتم بچه ای فهم و درکت پایینه نمیفهمی چی میگی ولی همون موقع باید میزاشتم لوکالت بده .بدرود

• تشکر 1
لینک ارسال

• کاربر سایت
در هم اکنون، ARASH.M گفته است :

اقای دیفالت بنده هیچ وقت قصد توهین به کسی رو ندارم و هیچ وقت به سرور وارد نمیشم تا فوش و فوش کشی راه بندازم. نمیدونم باور میکنید یا نه ولی من اصلا توی زندگی واقعی همچین رفتاری رو از خود نشون ندادم. شما هنوز خیلی از سوالات منو بدون پاسخ رها کردید. آقای سوپروایسور شما به جای اینکه سرعت توپو ببری بالا توی بازی برای کیف خودت بیا و ببین منشا این همه مشکل از کجا بوده. هر موقع اینکارو کردی اون موقع به خودت بگو سوپروایسور.

اولن ما کاری نداریم تو زندگیت چی کارا میکنی چی کارا نمیکنی تنظیم سرعت توپ یا هر سی ام دی ب شما مربوط نی(بجز سی ام دی ک روی شما زده میشه یا ب بازی تاثیر میزاره). کار سوپروایزر نظارت کار ادمینا و پلیراس اون حق داره جواب بده شما ک خیلی ب زندگی شخصیت اهمیت میدی یکم برو املا تمرین کن.املاتو یاد گرفتی بیا از منشا مشکلم حرف میزنیم

• تشکر 1
لینک ارسال

• ادمین کانتراسترایک
در 1 دقیقه قبل، kingamir گفته است :

اولن دوست عزیز وقتی من کشتمت برگشتی میگی بیا بخورش 2 دقیقه گگ شدی دومین بار ی فوش دادی 12 مین گگ شدی سومین بار فوش ناموس دادی 1 ساعت گگ شدی 4 مین بار هم همینطور  خلاصه من اول مارو 2 مین گگ داده بودم خودت با کارایی ک کردی رسوندیش ب 1 روز دومن پشت مایک بی احترامی میکنی و حتی بلد نیسی کو منیجرو بنویسی بعد تو قانونو بیشتر از شهاب میدونی ک زمونی اونر بوده و اون بمن قانونا رو یاد داده ؟ رضا هم میخواس لوکالت کنه من نزشتم گفتم بچه ای فهم و درکت پایینه نمیفهمی چی میگی ولی همون موقع باید میزاشتم لوکالت بده .بدرود

شما واسه من شعر نگو خودم دیدم من میگم داگ ۲۰ دقیقه گگ میدی یارو هم داگ میگه هیچی دیگه اینو به من ثابت نکن.آدم باید انقدر سطح شعورش پایین باشه بیاد دروغ تحویل بقیه بده که منو بکشه پایین.

خوب شما به جای دو دقیقه اول ۱۲ دقیقه گگ دادی دیدم. خواستم به همه بفهمونم که شما از خصومت با من همچین کاری کردی گگم دادی.

سومن من میام میگم این فلان فلان شده میاد الکی منو گگ میده انگار اصلا ما نباید صحبت کنیم گگم میدن تازی. من حق صحبت میخوام.

و بله ادمه این بحثو قبول دارم چون امپرم زد بالا.

من برای فوش و فوش کشی نمیام سرور عرض کردم خدمتتون.

شما که هنوز سطح درکت از ی کلمه پایینه چرا ادمین میشی.

• تشکر 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...