رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

در حال پیگیری شکایت کانتر استرایک (X _[B]L!ND_ X)

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    (X _L!ND_ X)
  • کدام سرور
    Public .::TOP PLaYer's::.
  • تاریخ شکایت
    1397/06/26
  • شکایت بر علیه
    co-admin] king amir[
  • مستندات
    http://s8.picofile.com/file/8337468234/Untitled.png
  • توضیحات‬‎
    با سلام. ادمین king amir با behdad بودن و بعد دیدم که ct 5 تاس ولی tr 9 تاس . به خاطر همین بهشون گفتم ولی فقط یکیشونو برد tr . من بهشون همش میگفتم ct 4 تاس ولی گوش نمی کردن.بعدش king amir منو 2 h گگ داد :| خو میگم ct 4 تاس!!http://s8.picofile.com/file/8337468234/Untitled.png
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

ببخشید ولی حتما شما منظور منو نفهمیدید اومدین شکایت کردین ولی باید بهتون بگم ک اسپم در چت یا دخالت در کار ادمینی نکنید وقتی 3 نفر سیتی ان و 10 نفر تی ار شما میگین سیتی زیاده ادمین بهداد بهتون گفتش درسته دخالت نکن تو کار ادمینی (چون شما فک کنم حدودا 8.7 بار تکرار کردین و برگشتین گفتین  ادیمن نوبه  و ... ) این 2 ساعت گگ دادم میدونم زیاده ولی حساب کردم ک این دو ساعت تو سرورم فقظ پیامای شما رو میبینم !! حتی 3 .2 پلیرا هم بمن گفتن اینو گگ بدع فش داده ولی من شمارو گگ ندادم گفتم تازه اومدم سرور خلاصه بهتون بگم ک دفعه قبلی هم ک شکایت کردین من کاملا مدرک داشتم و اگ لطف اونر بنیامین نبود شما هنوز بن بودید   شما یه مدرک بدین ک سیتی 5 نقر بود و ترور 9 نفر و من همین لحضه شمارو گگ دادم من اون موقع دیگ حرفی نمیزنم. بدرود

لینک ارسال

• کاربر سایت
نقل قول

اسپم در چت نکنید

خو من می خواستم بگم که ct 4 تاس بعد شما میگفتین اسپم نکن اسپم نکن. اون لحظات اخر گفتین ct که خوبه بعد من گفتم نه ct 4 تاس . شما هم منو گگ کردین چون اسپم می کردم.

نقل قول

دخالت در کار ادمینی نکنید

من یک پلیرم و باید حق خودمو بگیرم چون اینجوری tr نمیتونست شورش کنه اگه هم میتونست هم به سختی میتونست.

نقل قول

ادیمن نوبه

خو وقتی یه ادمین 5-10 دقیقه نبینه که ct زیاده دیگه نوبه.

نقل قول

3 .2 پلیرا هم بمن گفتن اینو گگ بدع فش داده

من فوش ندادم شاید یکی دیگه رو میگفتن.

.

.

و اینکه بگم تصویر رو اپلود کردم اگه نگاه کنین ct 4 تاس :| اینم لینک

لینک ارسال

• کاربر سایت

ببخشید ولی حتما شما منظور منو نفهمیدید اومدین شکایت کردین ولی باید بهتون بگم ک اسپم در چت یا دخالت در کار ادمینی نکنید وقتی 3 نفر سیتی ان و 10 نفر تی ار شما میگین سیتی زیاده ادمین بهداد بهتون گفتش درسته دخالت نکن تو کار ادمینی (چون شما فک کنم حدودا 8.7 بار تکرار کردین و برگشتین گفتین  ادیمن نوبه  و ... ) این 2 ساعت گگ دادم میدونم زیاده ولی حساب کردم ک این دو ساعت تو سرورم فقظ پیامای شما رو میبینم !! حتی 3 .2 پلیرا هم بمن گفتن اینو گگ بدع فش داده ولی من شمارو گگ ندادم گفتم تازه اومدم سرور خلاصه بهتون بگم ک دفعه قبلی هم ک شکایت کردین من کاملا مدرک داشتم و اگ لطف اونر بنیامین نبود شما هنوز بن بودید   شما یه مدرک بدین ک سیتی 5 نقر بود و ترور 9 نفر و من همین لحضه شمارو گگ دادم من اون موقع دیگ حرفی نمیزنم. بدرود .

لینک ارسال

• کاربر سایت

شما نمیدونم نمیفهمید یا چه موجودی هستین؟

من بهتون میگم اون ی نفری ک شما میبینید باگه وبرای بعضی هام پیش میاد این موارد حتی واس خودم و من بهتون گفتم این باگه اینو تو بازی نمیبینید شما دیدین ک اون پلیر ک ظاهرا هم اسمش علی اکبر یا هرچی هس کتار ما باشه یا سایمون بشه؟! من بهتون گفتم باگه شما هی پیامو تکرار میکردین نمیدونم چرا ی پیامو 4. 5 میدید ک من نتونم چتای بقیه رو بخونم

لینک ارسال

• کاربر سایت

فعلا در اون مورد هام ک فوش دادین  ب پلیر دارن برام اس اس میفرستن من اس اسو اگ درست باشه ب اونر یا منیجر میدم ک فک کنم البته بر گگ شما رو هم بن بدن البته مونده ب صلاح اونر

لینک ارسال

• کاربر سایت
نقل قول

من بهتون میگم اون ی نفری ک شما میبینید باگه وبرای بعضی هام پیش میاد این موارد حتی واس خودم و من بهتون گفتم این باگه اینو تو بازی نمیبینید شما دیدین ک اون پلیر ک ظاهرا هم اسمش علی اکبر یا هرچی هس کتار ما باشه یا سایمون بشه؟! من بهتون گفتم باگه شما هی پیامو تکرار میکردین نمیدونم چرا ی پیامو 4. 5 میدید ک من نتونم چتای بقیه رو بخونم

یه سوال...
حالا که اون باگ بود شما کی به من گفتین اون باگه؟ اگه ویس دادین تقصیر منه اگه نوشتین هم من چیزی ندیدم که بگین باگه
حالا من اخر سر فهمیدم که اون باگه و همون موقع شما منو گگ دادین.
خو شما مگه ادمین نیستین؟ باید پلیر ها رو درک کنین که موقعی که حرف میزنن و یه چیزی ذهنشونو مشغول میکنه به چیز دیگه یی اهمیت نمیدن. شاید براتون اتفاق افتاده باشه که دارین حرف میزنین بعد متوجه نشدین یکی شما رو صدا کرده.
اگه اینطوری بود حد اقل میتونستین say admin all کنین. حالا من گفتم شاید هم واقعا گفته باشین و من نشنیدم یا ندیدم. اگه اینطور بوده تقصیر منه.

لینک ارسال

• کاربر سایت
در 13 ساعت قبل، (X _L!ND_ X) گفته است :

یه سوال...
حالا که اون باگ بود شما کی به من گفتین اون باگه؟ اگه ویس دادین تقصیر منه اگه نوشتین هم من چیزی ندیدم که بگین باگه
حالا من اخر سر فهمیدم که اون باگه و همون موقع شما منو گگ دادین.
خو شما مگه ادمین نیستین؟ باید پلیر ها رو درک کنین که موقعی که حرف میزنن و یه چیزی ذهنشونو مشغول میکنه به چیز دیگه یی اهمیت نمیدن. شاید براتون اتفاق افتاده باشه که دارین حرف میزنین بعد متوجه نشدین یکی شما رو صدا کرده.
اگه اینطوری بود حد اقل میتونستین say admin all کنین. حالا من گفتم شاید هم واقعا گفته باشین و من نشنیدم یا ندیدم. اگه اینطور بوده تقصیر منه.

من شمارو درک کردم ک گفتم باگه در حالی ک منو چنتا ادمین یرمون شلوغ بود در یه مورد منتظر تایپ ی نفر بودیم ک ببنیم کیه شما هی پیام میدادین و سوال میپرسیدن ی بار گفتین کو ادمین کینگ امیر نوب سیتی رو چنچ کن شورش شده ی بار میگین منو بده اسپک ی بار میگین منو بده سیتی و حدودا همه ی این پیاما رو هم 4.5 بار تکرار میکنین و من با ویس بهتون گتم باگه حتی ادمین بهداد هم گفت 3 نفره شما ویس منو نشنیدید تایگ بهدادو چطور؟شما قبول دارین ک این پیامای بالا رو 5 .4 بار فرستادید؟یا نه؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...