رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تایید شده شکایت کانتر استرایک devil+ در سرور Jailbreak

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    devil+
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    هم اکنون
  • شکایت بر علیه
    supervisor -devil`
  • مستندات
    Screenshots.zip
  • توضیحات‬‎
    توضیحات توی قسمت بعد
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

سلام خدمت پلیر های گل اسیا 

میخوام یه داستان جالب براتون تعریف کنم 

از زمانی که پلیری به نام پویاایکس رنک اپ شده و به رنک سوپروایزری تو سن 14 رسیده جیل به هم ریخته (رنک اپ شده نوش جونش بحث من یه چی دیگس)

امروز توی سیتی (با حضور منیجر نویان) داشتم بازی میدادم . تا اینجا هیچ موردی نیست پویاایکس برخلاف حرف بنده ک سایمون بودم رفتار کرد 

و توسط من کیل شد !

و بدون اجازه سایمون خودش رو به رِو داد !!!!(ادمینه درست ولی حق رِو زمانی ک سیتی داره بازی میده ممنوعه)

بگذریم .. من هم ازش پرسیدم چرا رِو دادی میگه نیازی نیست به سوپروایزر پولی جواب پس بدم !!!

منم به دلیل این کارش دوباره کشتمش (تا الان نه من سی ام دی روش زدم نه اون رو من )

از اینجا به بعد میاد بن سیتی میده به دلیل چی ؟؟ (معلوم نیست میخوایم جویای دلیلش شیم )

البته بگم در حضور منیجر نویان اینکار رو کرد !!!(منیجر هم ان بنسیتی داد !)

من هم ای اف کی کردم و ظاهرن منیجر منو داده بود سی تی و دوباره پویا ایکس بن سیتی داد !!

تا اینجا هم در نظر نمیگیریم !!(در حظور منیجر بدون اجازه بن سیتی میدن ؟ اصلا بن سی تی ام میدن دلیلش چی هست ؟ فشار ؟؟!)

(!بازم کاری ندارم منیجر گفت که به تی اس اسیا بریم من هم رفتم و کمی بلند صحبت کردن (فحش ندادم !) (ناگهانی پویا ایکس میگه برو فردا صبح بیا !

جالبیش اینجاس ببین چی تو دلیلش نوشته (reason [bargard shad])

پویا جان اگه منظورت برنامه شاده که بدو برو از ریاضیو اجتماعیت جا نمونی !

اگه هم چیز دیگه ایه که ....

بعد میام سی اس میبینم بن شدم چرا ؟معلوم نیس ! کی بن داده؟ قاعدتا پویاایکس! دلیل ؟ اونم معلوم نیست ! واقعا نمیدونم چی بگم 

تا اینجا هم هیچ ! 

با اینکه منیجر سرور در حال پیگیری این حرکت پَست هستن ولی با این حال رفتم تو یس ای اس که دِوِلوپِرای اسیا اونجا جمشون جَمعه !! خخ

اما در اس اسی هم که فرستادم با اینکه کلی پوک و پیام دادم و یهک بار هم جوین چنلشون شدم ولی پاسخ گو نبودن !!

من که دیگه حرفی ندارم به عنوان یه پلیر که از یک ادمین شاکیه اودم انجمن 

فقط یک چیز بگم (اگه الان من روی شخصی به مثال پویا ایکس سی ام دی میزدم تا الان لوکال بن و گلوبال بن و دیسروی و همه چی رو سی اس ام خالی میشد !)

با تشکر از منیجر نویان که پیگیر این ماجرا هستن 

امیدوارم درس عبرت بشه برای همه !

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...