رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن پیگیری بن کانتراسترایک HBd /a/ - AdL در سرور Public #3

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    HBd /a/ - AdL
  • استیم شما در سرور
    1840536735
  • بن شده در کدام سرور
    Public #3
  • ارور بن
    locally ban
  • بن شده توسط
    nmidonm (admin poli)
  • علت بن
    بی دلیل
  • تاریخ بن
    1400/7/9
  • علت آنبن
    بی دلیل بوده بی احترامی صورت نگرفته خیلی وقته پلی میدم سی اسم استیمه
  • توضیحات
    سلام نیکم /HBd /a یا AdL من خیلی وقته اسیا پلی میدم ۲ سالی میشه امروز صبحم پلی دادم بعد گذشت و شب اومدیم دو راند پلی دادیم بن شدیم نمیدونم داستان چی بود و کی بنم داد و بی دلیل بود اما ادمین پولی بود  اگه میشه پیگیری کنید کانترمم استیم اورجیناله دلیلی ن
ویرایش شده توسط Black Ops
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

متاسفانه شما در پابلیک چهار هم از چیت سایلنت ایم استفاده کردین و من رپلیتون رو شخصا گرفتم و برای بررسی بیشتر و بهتر به دست مدیران سرور دادم تا اونا هم بررسی کنند و در صورت تایید شما از پاب 4 هم برای همیشه بن خواهید شد
با تشکر. 

لینک ارسال

• کاربر سایت

لطف کنید از اسپم در این تاپیک خودداری نمایید اگر واقعا بازیتون پاک باشه دلیلی بر بن شدن شما وجود نخواهد داشت
با تشکر.

لینک ارسال

• کاربر سایت

نگاه داداش گلم عب نداره اما نگاه من اگه چیتر بودم پا میشدم استیم چنجر میزدم هر بار دوباره میومدم تو سرور فشار میدادم همرو اما اومدم اینجا تو سایت گفتم که بدونن حرف حق گفتن داره و پا نمیشم بیام تو سروری که همه منو میشناسنو خیلی   وقته  پلی میدم همچین کاریو کنم ممنون میشم اگه سریع تر پیگیری کنین مرسی از پاسوخگوییت

لینک ارسال

• کاربر سایت

دوست عزیز گفتم که در صورتی که دمو شما سالم تشخیص داده بشه علتی برای بن وجود نداره تا فعلا که مشکل داره بازم در دست بررسیه

On 10/2/2021 at 6:18 PM, HBd said:

نگاه داداش گلم عب نداره اما نگاه من اگه چیتر بودم پا میشدم استیم چنجر میزدم هر بار دوباره میومدم تو سرور فشار میدادم همرو اما اومدم اینجا تو سایت گفتم که بدونن حرف حق گفتن داره و پا نمیشم بیام تو سروری که همه منو میشناسنو خیلی   وقته  پلی میدم همچین کاریو کنم ممنون میشم اگه سریع تر پیگیری کنین مرسی از پاسوخگوییت

لینک ارسال

• Black Ops موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...