رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شکایت کانتر استرایک `ss در سرور Public .::TOP PLaYer's::.

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    `ss
  • کدام سرور
    Public .::TOP PLaYer's::.
  • تاریخ شکایت
    15/7/2020
  • شکایت بر علیه
    نمیدونم یکی لوکال داد اسمشو نمیارم گنده نشه
  • مستندات
  • توضیحات‬‎
    حاجی من 5 ساعتی بود داشتیم بازی میکردیم که این آقا جوین داد وقتی ماشالله میادخیال میکنه یرور ماله باباشه دستومیزاره رو ویس هر چی میخواد تلاوتم میکنه من داشتم با یکی شوخی میکردم فکرکنم به ایشون بر خورد که لاولش باهاش سلام نکردم بعدش تحویلش نگرفتم به من گفت اداب داشته باش بعد چند دقیقه دیدم گاگ کردن هر چی سوال کردم کی گاگ کرده کسی جواب نداد از هد ادین علی سوال کردم گفت نمیدونم گفتم پیگیری کنه دیدم بازو به نتیجه نرسیدم الانم نه برای اینکه انبن بشم اومدم اینجا اومدم بگم که اینقدر وجودشو نداشتی تو سرور جوابمو بدی که من گاگ دادم بعد اینگه رو موخ من میری که من برینم بهت بعد میگی من بودم بعد لوکال میدی منو ادنان شکیب تو هم میشناسی 11 الی 12 ساله آسیا پلی میدم به اندازه سن شما آقای ایکس اسمم سالار او مو قه ای که شما به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی من اینجا ادمین بودم 1وقتی با پلیر شوخی میکنی جنبشو داشته باش که جواب میشنوی فشار نخوری 2 میای سرور سرور اخصصاصی بابات نیسته ویس میچسبی ول نمیکنی 3 من 5 ساعت داشتم با دوستان پلی میکردیم چجرا تو نیم ساعتی که شما اومدی من لوکال شدم 3 ادنان 4 تا ادمین مثل dr junnyبیار که پلیر وقتی میاد تو سرور شاد بشه از سرور کنده نشه نه مثل این اقای بچه سال که 20 دقیقه میاد سرور از بس ویس میگیره کس شر تف میده پلیر بپره
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در در 24 تیر 1399 در 19:14، salar گفته است :
  • نام شما در سرور
    `ss
  • کدام سرور
    Public .::TOP PLaYer's::.
  • تاریخ شکایت
    15/7/2020
  • شکایت بر علیه
    نمیدونم یکی لوکال داد اسمشو نمیارم گنده نشه
  • مستندات
    todd-quackenbush-77495-unsplash.jpg.c5dcec2df3bbfb69cdc563d5e1f57cd8.jpg
  • توضیحات‬‎
    حاجی من 5 ساعتی بود داشتیم بازی میکردیم که این آقا جوین داد وقتی ماشالله میادخیال میکنه یرور ماله باباشه دستومیزاره رو ویس هر چی میخواد تلاوتم میکنه من داشتم با یکی شوخی میکردم فکرکنم به ایشون بر خورد که لاولش باهاش سلام نکردم بعدش تحویلش نگرفتم به من گفت اداب داشته باش بعد چند دقیقه دیدم گاگ کردن هر چی سوال کردم کی گاگ کرده کسی جواب نداد از هد ادین علی سوال کردم گفت نمیدونم گفتم پیگیری کنه دیدم بازو به نتیجه نرسیدم الانم نه برای اینکه انبن بشم اومدم اینجا اومدم بگم که اینقدر وجودشو نداشتی تو سرور جوابمو بدی که من گاگ دادم بعد اینگه رو موخ من میری که من برینم بهت بعد میگی من بودم بعد لوکال میدی منو ادنان شکیب تو هم میشناسی 11 الی 12 ساله آسیا پلی میدم به اندازه سن شما آقای ایکس اسمم سالار او مو قه ای که شما به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی من اینجا ادمین بودم 1وقتی با پلیر شوخی میکنی جنبشو داشته باش که جواب میشنوی فشار نخوری 2 میای سرور سرور اخصصاصی بابات نیسته ویس میچسبی ول نمیکنی 3 من 5 ساعت داشتم با دوستان پلی میکردیم چجرا تو نیم ساعتی که شما اومدی من لوکال شدم 3 ادنان 4 تا ادمین مثل dr junnyبیار که پلیر وقتی میاد تو سرور شاد بشه از سرور کنده نشه نه مثل این اقای بچه سال که 20 دقیقه میاد سرور از بس ویس میگیره کس شر تف میده پلیر بپره

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...