رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تایید شده شکایت کانتر استرایک [Fix]Nine

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    [Fix]Nine
  • کدام سرور
    Public #3
  • تاریخ شکایت
    1397/05/30
  • شکایت بر علیه
    [AdMin] Miss You</3 Khaste
  • مستندات
    اینم رکورد که ادمین فحاشی کرد http://s8.picofile.com/file/8335167142/nine.dem.html
  • توضیحات‬‎
    یک بار منو 15مین بن داد که چرا این نیم رو گزاشتی ولی رکورد نگرفتم دفعه دوم رفتم تو سرور ادمین فحاشی ناموسی کرد نمیدونم این چجوری ادمین شده برای این که خودشو جلو دوتا دختر نشون بده هرچی فحش خواهر مادر به من میکشه لطفا سریعا رسیدگی کنید اگه ایشون دیموت نشه به SirAdnan گزارش میدم
  • متعجب 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

من فیلم ندیدم ولی از نظر من لطفا یه روز روز شنبه بگیرید  هرچی ادمین هست . لیاقت ادمینی نداره از ادمینی ریموش کنید بابا بعضی ها هستن اصلا ادمینی بلد نیسم مثلا تو سرور jail بهترین ادمینا از نظر من (من میشناسم) default_mohamad-haje agha s r -و ... لطفا این ادمینیشون خوبه نمیگم بده مثلا بعضی از ادمین ها رو ریمو کنید مثلا تو سرور jail تو spartin باید با اسکات راش بدی من یه بار رفتم راش داده بودما یهو من نفر اخر زنده موندم بردم بعد به من یکی از ادمین که گفتم تو لیست بهم گفت sp or  sly چرا این گفت با اینکه راش داده بودم اینا رو بگیرید بزارم بگم من بازی دادم من  sly داد چرا؟ با اینکه راش داده بودم لطفا این ادمین ها مزخرف بگیرین.باتشکر 

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربر سایت

با عرض سلام  بنده HeaD AdmiN RezA MuZiK am
یه چند تا نکته هست که باید گفت:
1-تشکر از شما که اومدی پیگیری کردی
2-اول این که سعی کنید داخل انجمن فارسی تایپ کنید
3-اینکه شما میگی طرف منو 15 مین بن داده شک نکن که یه کاری کردی و ادمین خواسته با این بن از مشکلات بعدی جلوگیری کنه
3-اینکه شما 20رانده پلی دمورو زدی و هر راند داری ادمینو سیخونک میزنی و یه عاتویی بده دستت من در این مورد تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شما یکم زیاده روی کردی (شک نکن یه حیوونه چارپارو بلانسبت ادمین سیخونک بزنی جفتک میزنه)
4-و این که شما میای ادمینو تهدید به ریمو میکنی اصلا جالب نیست  یا حتی اینکه میای میگی من فلان ادمینو بن دادم و لاتیشو پر میکنی
در کل این مواردیو که گفتم فکر نکنید دارم طرف ادمینو میگیرم یا طرف شمارو ادمین میتونست با یه بن تایم یا گگ قضیه رو تموم کنه و اینکه حق دادن همچین فحش هایی رو نداره ولی از طرفی شما هم انگاری بدتون نمیومد ادامه بدی و اینکه میگی طرف میاد جولو ختر خودشو نشون بده و نیک Fix[nine]نیک قدیمه Fix[ida]هست که دختره که قضیه برام جالبه

من شخصا این داستانو قبول ندارم چون با شناختی که از این ادمین دارم در حالته عادی اصلا با کسی حرف نمیزنه و حالا اینکه همچین حرفیو زده با تشکر از پیگیری شما ،مدیریت حتما پیگیر این موضوع هست
و اگه سوالی یا بحثی هست برای جلوگیری از اسپم به @RezaLovely7پیام بدید

با تشکر:1dq:

ویرایش شده توسط ~AmO RezA
  • تشکر 2
لینک ارسال

• کاربر سایت

هر کی که اسم قبلی یه نفرو بزاره بن داره؟

در ضمن بن هم نداره

اگه رفیقته بگو رفیقمه چرا میپیچونی؟ 

یارو اومده فحش خار مادر کشیده نباید عصبانی بشم ؟؟

خیلیی جالبه 
اگه دیموت نمیشن خبر بدین که یه فکر دیگه کنم

لینک ارسال

• مدیر ارشد کانتراسترایک

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی,

کاربر عزیز Moein به علت دخالت بی مورد یک اخطار انجمن دریافت کرد.

توی دمویی که ارسال شد همه چیز مشخص شد و Fix Nine به علت تهدید ادمین به ریموو شدن, از سرور لوکال بن خواهد شد.

و ادمین Miss you Khaste هم به علت کل کل با پلیر (به جای اعمال مجازات) از ادمینی Demote میشن.

جا داره بگم که ادمین 420 , Demote نشده و فقط یک تذکر گرفته.

موفق باشید.

بسته شد.

• پسند 1
  • تشکر 4
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...