رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بسته شدن خودکار انتی چیت

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت

سلام به همه کسی همچین مشکلی داشته ؟ اول اینکه قبلانم با 2 3 بار باز بسته شدن بالاخره وارد گیم میشدم به خاطر باگ خوردن روی ویندوز 11 هم انتی چیت هم کانتر 1.6 ارجینال همراه پچ اسیا بالالان که ی مدته اصلا نمیتونم بازی کنم میرم تو بازی هم بعد 10 دقیقه حدودا وسط گیم هنگ میکنه ی هو بعد میام میبینم انتی چیت بسته شده اخرم فهمیدم به خاطر بسته شدن انتی چیته که بعد 10 مین خبسته میشه چ وسط گیم چ تو منو باشم و بعدش جوین بدم هنگ میکنه باز  هم رو ویندوز 7 و ران ادمینی هم گزاشتم همینه هم ویندوز ایکس پی پک 3 چیکارش کنم؟  هم انتی چیت هم کانترم پاک و دوباره هم نصب کردم ولی با اینکارم درس نشد اونم چند بار????

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

اینترنت خاموش کنید . آنتی چیت رو باز کنید داخل بازی برید . بعد نت روشن کنید برید داخل سرور 

لینک ارسال

• کاربر فعال

سلام.
اگه مشکل ادامه دار هست :

• آنتی ویروس رو خاموش کن (به خصوص برای ویندوز که پیشنهاد میشه پوشه cs و sXe داخل لیست Trust قرار بگیره)
  • یک نسخه قبل تر از آنتی چیت رو دانلود و تست کن
لینک ارسال

• کاربر سایت

ممنون از همگی ک جواب دادین  ایپیو بن کردم همونی ک تازه داخل چنل گذاشته شده درس شد 

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • کاربر سایت
در ۱۴۰۳/۱/۲۴ در 22:38، Abbas Chahardoli گفته است:

ممنون از همگی ک جواب دادین  ایپیو بن کردم همونی ک تازه داخل چنل گذاشته شده درس شد 

سلام میشه دقیق مراحلی که انجام دادین رو توضیح بدین من دقیقا مشکل شما رو دارم ممنون

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
  • کاربر سایت

سلام داداش دقیقا چیکار کردی اوکی شد من خیلی وقته این مشکل و دارم کم مونده بخاطرش سیستم و عوض کنم مراحلشو بگو قضیه بن ای پی چیه مام انجام بدیم دیگه

لینک ارسال

• کاربر سایت
در ۱۴۰۳/۱/۲۳ در 01:19، RealSaibot گفته است:

اینترنت خاموش کنید . آنتی چیت رو باز کنید داخل بازی برید . بعد نت روشن کنید برید داخل سرور 

راهش این چیزا نیست

لینک ارسال

• کاربر سایت
در ۱۴۰۳/۱/۲۴ در 00:38، Dev گفته است:

سلام.
اگه مشکل ادامه دار هست :

• آنتی ویروس رو خاموش کن (به خصوص برای ویندوز که پیشنهاد میشه پوشه cs و sXe داخل لیست Trust قرار بگیره)
  • یک نسخه قبل تر از آنتی چیت رو دانلود و تست کن

مشکل پیچیده تر از این حرفاست، و هرچی پیچیده تر باشه‌ راه راحت تری داره. کسی که میدونه قضیه بسته شدن انتی چیت چیه بگه ما لنگیم ب مولا

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...