رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تایید شده درخواست ادمینی Queen Mina در سرور Public #4

MrEslami

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام
    مینا
  • نام خانوادگی
    محمدی
  • نام شما در سرور
    Queen Mina
  • درخواست برای کدام سرور
    Public #4
  • مدت زمان انلاین بودن
    حدود 5 ساعت در روز
  • سابقه ادمینی
    سابقه ادمینی بنده بیشتر از 2 سال در مچ و 9 ماه پابلیک
  • توضیحات
    اگر که بنده را به عنوان ادمین خودتا پذیرفتیذ، از شما سپاسگزارم می شوم و لطف و محبتتان را جبران خواهم نمود.
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
On 29 فروردین 1399 at 8:06 PM, MrEslami said:

بااحترام؛ بنده در کانتر استریک تجربه های ادمینی زیادی را داشته ام که بیشترین سابقه ام در ادمینی سرورهای مختلف جیل بوده است. حدود 4 سال است که بنده حقیر در جیل چه ادمینی و چه پلیر معمولی تجربه داشته ام و همچنین علاوه بر اینها بنده حدود 1 سال در سرورهای مچ فعالیت های ادمینی و پابلیک را در خدمت گرفته ام و به هیچ وجه فردی مبوده که از بنده ناراضی باشد. همگی میدانیم که وظیفه ادمین خدمت به پلیر و احترام به سرور است و اینکه این را هم بدانید که 45 درصد بازی کردن من صرفا جهت برسی رعایت ادب و احترام، به موقع اسکرین شات گرفتن، و هماهنگی برای اکثر کارهای ادمینی با ادمین های دیگر می باشد. شید باور نکنید اما در همین 7 ماه پیش بنده در طی کل روز 16 ساعت پشت کامپیوتر مشغول اداره سرورهای جیل به عنوان ادمین فول بودم حالا بعد از یه مدت سرور قطع شد و هنوز که هنوز شارژ نشده وگرنه بنده تا آخرین لحظه خدمت به سرور و احترام به پلیر های را میکردم. این را هم بگویم که موارد ذیل را به خوبی برای ادمینی جیل میدانم!؛

amxmodmenu, amx_sxe_menu, amx_gag "nick" "time (sec)", amx_ungag "nick", amx_vote "soal" "javabe 1" "javabe 2".

همچنین علاوه بر اینها قوانین ادمینی را در مکان های مختلف مطالعه کرده ام و به خوبی هم رعایت خواهم کرد. اگر که باب میل شما بودم، متشکر می شوم که بنده را به عنوان یک ادمین معمولی انتخاب بفرمایید؛

My Nick : Queen Mina

On 29 فروردین 1399 at 11:34 PM, MrEslami said:

بااحترام؛ بنده در کانتر استریک تجربه های ادمینی زیادی را داشته ام که بیشترین سابقه ام در ادمینی سرورهای مختلف جیل بوده است. حدود 4 سال است که بنده حقیر در جیل چه ادمینی و چه پلیر معمولی تجربه داشته ام و همچنین علاوه بر اینها بنده حدود 1 سال در سرورهای مچ فعالیت های ادمینی و پابلیک را در خدمت گرفته ام و به هیچ وجه فردی مبوده که از بنده ناراضی باشد. همگی میدانیم که وظیفه ادمین خدمت به پلیر و احترام به سرور است و اینکه این را هم بدانید که 45 درصد بازی کردن من صرفا جهت برسی رعایت ادب و احترام، به موقع اسکرین شات گرفتن، و هماهنگی برای اکثر کارسهای ادمینی با ادمین های دیگر می باشد. شید باور نکنید اما در همین 7 ماه پیش بنده در طی کل روز 16 ساعت پشت کامپیوتر مشغول اداره سرورهای جیل به عنوان ادمین فول بودم حالا بعد از یه مدت سرور قطع شد و هنوز که هنوز شارژ نشده وگرنه بنده تا آخرین لحظه خدمت به سرور و احترام به پلیر های را میکردم. این را هم بگویم که موارد ذیل را به خوبی برای ادمینی جیل میدانم!؛

amxmodmenu, amx_sxe_menu, amx_gag "nick" "time (sec)", amx_ungag "nick", amx_vote "soal" "javabe 1" "javabe 2".

همچنین علاوه بر اینها قوانین ادمینی را در مکان های مختلف مطالعه کرده ام و به خوبی هم رعایت خواهم کرد. اگر که باب میل شما بودم، متشکر می شوم که بنده را به عنوان یک ادمین معمولی انتخاب بفرمایید؛

My Nick : Queen Mina

درود. بنده توانایی بالای 5 ساعت را تا 8 ساعت دارم و اینکه عرض کنم این ایمیل بنده به اسم برادرم هست اما اطلاعات دادم که 21 ساله هستم و اسمم هم درج نمودم و اینکه در فعالیت اسکرین شات گرفتن و پشت دست بودن کد زدن هم فعال می باشم و کاملا حرفه دارم

لینک ارسال

• کاربر سایت
1 hour ago, `X.1RoN said:

سلام داداش

اگه امیر جیپیجی جوابتو بده ردش میکنه منم باهاش صحبت کردم.

قانونش اینه سن بالای ۱۷ و تایم بالای ۶ ساعت و توانایی کد زدن

تایمو فک نکنم قبول کنه

حالا ادمینی رو اینبار بی خیال میشم ولی همه شرایطش رو داشتم

لینک ارسال

• amirgpg موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...