رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

چرا سرور زامبی اینجوریه ؟

سرور زامبی آُسیاگیم  

17 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا از سرور زامبی آسیا گیم کاملا راضی هستید؟

• بله. کاملا راضیم
      6
    • خیر. اصلا
      11

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت

سلام

من یک پلیر قدیمی و طرفدار مود زامبی هستم. من در سرور زامبی آسیاگیم از خیلی وقت پیش پلی میدادم

یادمه.. روزایی که باید لحظه شماری میکردی تا سرور زامبی بشه 31/32 تا بتونی واردش بشی و پلی بدی... راستی این یه قانون داشت. اگر 31/32 بود باید رفلکست بالا میبود تا کسی زود تر از تو وارد نشه و جاتو نگیره. 🙂

یادش بخیر. واقعا دورانی بود...واقعا

اما الان... واقعا باورم نمیشه حتی کسی حاضر هم نیست برای 10 دقیقه هم که شده وارد سرور بشه... انگار طرف عارش میاد 

دلیلش چیه؟ دلیلش خیلی روشنه. نیازی نمیبینم بگم. اما بیاین دوران قبل رو یه مرور کوتاهی کنیم موقعی که جای سوزن انداختن داخل سرور زامبی نبود

سرور کاملا ساده بود و مود های بسیار قشنگ و جذابی داشت. کلس ها عالی بودن و سرور کاملا ساده بود

یواش یواش آیتم هایی اضافه و حذف شدن و کلس هایی ادیت و یا اضافه و یا حذف شدن

البته زیاد به حال پلیرا عوض نشد و باز هم پلیر موند

اما این ادیت ها و ... یواش یواش زیاد شد جوری که به الان رسیده. مدل های سنگین.. ایتم های بیخود و الکی... حق خوری پلیر ها... بی احترامی ادمین ها به پلیر (به وضوح میدیدم) جوری که طرف انگار پلیر برده اش هست. اون پلیر باعث میشه تو ادمین بشی

حذف شدن کلس ها و..... که واقعا دوست ندارم دیگه ادامه بدم

سرور زامبی شلوغ بود چون ساده بود. چون جذاب بود. کلس های سنگین و مدل های سنگین داخلش نبود ولی شلوغ بود

من مخالف آپدیت نیستم. ولی هرچیزی حد و حدودی داره

من یه نظر سنجی میزارم لطفا پلیرهایی که زامبی پلی میدادن ولی الان پلی نمیدن یه آره یا نه بزنن

من رای منفی دارم کاملا با وضعیت حال حاضر سرور زامبی مخالف هستم

مرسی که وقت گذاشتید و مطلب من رو خوندید.

(((خیلی خوب میشه اگر در نظر سنجی شرکت کنید و بنویسید که رای شما چی بوده و چرا این رای رو انتخاب کردید)))

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

سلام خسته نباشید

این تاپیک رو خوندم و واقعا لذت بردم, من خودم از سال 2005 میلادی شروع به این بازی کردم, تو اوون اوایل سرورهای زامبی خیلی متوازنتر بود نسبت به الان اما به مرور میکروترنزکشن در سرورهای زامبی بسیار قدرت گرفت بطوری که یک پلیر معمولی شانسی در برابر کسی که وی ای پی خریده بود رو نداشت به همین دلیل بازی از حالت توازن خارج شد و پلیرها به مرور علاقشون رو نسبت به سرورهای زامبی را از دست دادن

من خودم از طرف داران بزرگ سرورهای زامبی بودم اما بنظرم تو این روزا سرور های زامبی اسکیپ خیلی بهتر و متوازنتر از سرورهای زامبی پلیگ هست, متاسفاته همچین سروری با ای پی ایرانی وجود خارجی ندارد

لینک ارسال

• کاربر سایت

دقیقا. درسته

میشه با یکسری برنامه و پلن این رو هم بالانس کرد ولی خب یکسری دوست دارن یکسری هم دوست ندارن

اما قبلا با همین وی آی پی هم سرور شلوغ بود. تاثیر چندانی فکر نکنم داشته باشه 

دلایل دیگه ای داره خلوت بودن سرور

((( فقط من موندم اونایی که رای آره دادن دلیلشون چیه ؟؟ لطفا کسایی که رای میدن بگن چه رای دادن و دلیلشون چیه که نظرات رو بسنجیم)))

لینک ارسال

• کاربر سایت

این نسخه سرور زامبی قدیمیه یه نسخه زامبی جدید هست اون مود باحال تره این مد طرفدار انچنانی نداره

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...
  • کاربر سایت

الان تو همه ی سرور ها همینن جوریه مثلا من تو سرور جیلبریک بازی میکنم من توی سیتی بودم و باید بازی میدادم تا از پلیر ها کم بشه. ادمین تو یکی ازاین بازی ها باخت و زدمش ولی چون اون رو زدم منو بن سی تی داد.

لینک ارسال

• کاربر سایت

سرور زامبی با وجود ایتم , کلس و پلاگین هایه اضافی و بی خود اف پی اس دراپ و لگ زیادی داره و معمولا پلیرا سیستمشون انچنان قوی نیست که بتونن تو این سرور پلی بدن (مثل من) . بنظر من باید سرورو خیلی سبک و به قول شما 😐 کلاسیک کنن.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...