رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری بن کانتراسترایک Chick1Yellow در سرور Deathrun

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    Chick1Yellow
  • استیم شما در سرور
    ....
  • بن شده در کدام سرور
    Deathrun
  • ارور بن
    kicked and banned
  • بن شده توسط
    king slyer
  • علت بن
    فکر میکنم فحش
  • تاریخ بن
    سه شنبه 5 فروردین
  • علت آنبن
    یک روز زیاد نیس؟
  • توضیحات
    یکی از ویژگی های ادم های عقده ای همینه که واقعیت رو یه جور دیگه بیان میکنن عزیزه دله من حالا که جرات نداری من کاملشو میگم که نتونی تحریف کنی من رسیدم به یه جای تاریک فلشو روشن کردم . و دیدم چطوریه و رفتم چند ثانیه بعد چت هارو دیدم که یکی از پلیرا که اسمش گوست بود نوشته بود خاموش کن اونکی ادمینم نوشته بود خاموش کن اسگل منم گفتم تو چرا ادب نداری ؟ و به راه خودم ادامه دادم . حتما الان میپرسی جرا خاموش نکردی ؟ منم در جواب میگم چون اونا مرده بودن (ادمینه رو مطمینم اگه گوست هم نمرده باشه از من دور بود ). این از این . فکر کنم فشار حرفم بیشتر از طاقت ادمینه بود گفت اسلی کنی حتما الان میخوای بگی لایف زده بود زنده شده بود منم بهت میگم که به من نمیرسید و اگه میزاشتی زنده بمونم و میدیدم که به من رسیده خاموش میکردم واقعا دیگه نمیدونم باید چقدر جزییات بیشتری بگم که نتونی به نفع خودت بچرخونی :)) ماحرا این بود ولی متاسفانه تو فقط یه قسمتشو گفتی که به نفع خودت بود ... البته چیز جدیدی نیست و ترفندیه که خیلیا استفادش میکنن سه چهار سال پیش یکی به من توی سرور ای دابلیو پی فحش داد منم رفتم همین انر فعلی سرور دثران رو اوردمش توی سرور اونم گگش کرد گفتم چرا گگ کردی اگه به خودتم فحش میداد گگ میکردی ؟ اونم گفت اره . اما الان بحث من این نیست که چرا گگ نکردی و بن کردی چون میدونم ادم عقده ای هستی ( ویژگی دوم ) حرف من اینه که چرا جواب سوال من که پرسیدم تا کی بنم رو ندادی ؟ فکر کنم چشمت اون قسمت از تاپیکو ندید :)) ا(ویژگی سوم) من درخواست ان بن ندادم که بعد 2 روز اومدی و واسه خودت حرف زدی و 5 دقیقه بعد گفتی درخواست رد شد و بستی :)) من سوال پرسیدم الان دوباره میپرسم که تا کی باید بن باشم ؟ دیگه حرفی ندارم این تاپیک رو بخاطر این میزارم چون همه ی دوران بازی من توی اسیاگیم بوده مخصوصا دثران میخوام که همه بفهمن عقده ای هستی و بفهمن چطوری باید باهات رفتار کنن و خالی کردن عقده هات باعث نشه سرور از اینم خلوت تر بشه متاسفم که وقتمو سر تایپ کردن این متن تلف کردم چون واقعا ارزششو نداری و الان فکر میکنی خیلی ادم بزرگی هستی فقط بخاطر اسیا گیم بود چون هر چیزی که بلدم رو از پلیراش یاد گرفتم روی اون سه تا مورد خیلی کار کن تا درمان شی
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

ببین من هیچیو به نفع خودم بر نگردوندم و چرتو پرت نگو من حقیقت رو گفتم من say دادم که فلش الکی روشن باشه کیک میدم بعدش هم شما فلش رو دقیقا جایی روشن کردی که پلیر ها بود و ۳ نفر سای دادن که مارو لگ کردی وقتی میبینی پلیر های سرور دارن میگن فلش رو خاموش کن خاموش کن اصلا به قول  شما بگی که پلیری اون دورو ور نبوده از جلوی من رد شدی و منم لگ کردی که گربت کردم و کشتمت اینو گفتم که فکر نکنی بچه زرنگی 

شما فعلا بن میمونی که یاد بگیری فحش ناموسی به ادمین یا حتی پلیر نمیدن و اینم بگم که وقتی بهت گفتم پلیر هارو لگ کردی گفتی bk ke lag shodan اسکیرینت هم هست به همراه فحش ناموسی این یعنی این که خوب میدونستی که پلیر هارو لگ کردی پس زرنگ بازی در نیار موفق باشی ?

لینک ارسال

• کاربر سایت

درضمن این رو هم بگم که هر سروری واسه بن دادن یا هر کار دیگه یک سری قوانین خاص خودشو داره که فکر نکنم لازم باشه برای شما بگمشون

لینک ارسال

• کاربر سایت

وای واقعا متاسفم برای خودم :)) 

من ترجیح میدم که به جای اینکه بازم ادامشو بگم، برم برات دعا کنم تا سلامتیتو بدست بیاری :))

تو یا اصلا حرفای منو نفهمیدی یا خودتو زدی به اون راه 

پوآرو جان ، من وقتی گفتم بی کی که لگ شدن که تو سلی داده بودی و همه چی تموم شده بود، حالا تو چطوری از این برداشت کردی که من از اول میدونستم که فلش لگ میکنه رو فقط خدا میدونه :))

اسم نفر سرمی که توی سرور بودو بگو ، تا جایی که من یادمه mr.edizo بود که اون بنده خدا اصلا حرف نمیزنه

مطمئن بودم که میخوای خودت رو بگی که لگ شدی واسه همین اول نگفتم که اینجا بگم ، اگه لگ میشدی اسم منو از اون ادمینه نمیپرسیدی ، خودت درجا سلی میکردی و الان داری از اخرین فرصتت استفاده میکنی و میگی خودت لگ شدی اگه خودتم لگ شدی مثل انسان میگفتی خاموش میکنم میدونم برات سخته و انتطار ندارم ازت :))

فکر میکنم هرکس که دستش توی کار باشه فهمید که حق با کیه . من واقعا حوصله ندارم بیام این همه تایپ کنم و با تو سروکله بزنم :)) 

لطفا انقدر دروغ سر هم نکن :))

لینک ارسال

• کاربر سایت

و راستی  قوانین و مقررات سرور از کجا اومده ؟ خودت وضع کردی؟ :))

توی این قوانین کسی که فحش ناموسی میده چند روز باید بن باشه؟ تاریخ به من بگو نه فعلا ، فکر کنم خودتم نمیدونی چند چندی با خودت

خوش باشی :))

لینک ارسال

• کاربر سایت

شما لازم نیست واسه سلامتی من دعا کنی من خیلی سالمم 

اون تایم 6یا 7 نفر تو سرور بودن که وقتی flash روشن کردی 3نفر سای دادن که لگمون کردی 

وقتی داری میبینی پلیرا میگن فلشو خاموش کن و خاموش نمیکنی خارش از خودته که با فلش روشن مپ رو میری 

و وقتی که پلیرا سای دادن که لگمون کرده فلانی من جلو تر بودم از بقیه که پرسیدم کی بوده و وقتی رسیدی به من منم لگ کردی و کشتمت پلیر های سرور هم شاهد هستن شما هم به جای این که برای ان بن شدن هر چیزی و هر دروغی بگی با یک ببخشید و درخواست ان بن بدون زرنگ بازی ان بن میشی 

لینک ارسال

• کاربر سایت

سرور به پلیر پرو و بی ادبی مثل شما نیاز نداره 

قوانین سرور بر اساس رفتار خود پلیر تنظیم میشه که چجوری باشه و چقدر قرار باشه بره تو زرنگ بازی 

لینک ارسال

• کاربر سایت

دروغ های تو تمومی نداره و منم میترسم که یهو تاپیکو ببندی 

بگو انر سرور بیاد تا دوباره صحنه رو باز سازی کنیم ببینیم حق با کی بوده

با تو سروکله زدن فایده نداره هر دقیقه یه چیزی میگی :))

لینک ارسال

• کاربر سایت

حرف من یکی بوده و اونر سرور به سایت دست رسی نداره میتونی به ای دی تلگرامی saeedbzd پبام بدی به سلامت 

بسته شد 

لینک ارسال

• کاربر سایت

تو داری زمان و اتفاقا رو یه جوری میچینی که اخرش به نفع خودت باشه ، عب نداره همه این کارو میکنن ولی حداقل تهش به من نگو دروغ گو:))

تو وقتی پرسیدی کی بود که من شش متر جلو تر از تو بودم و فهمیدن اینکه کی فلش روشن کرده و لگت کرده وقتی فقظ یه نفر جلوته کار سختی نیست

ولی از نظر تو هست فکر میکنم

لینک ارسال

• کاربر سایت

از خردسالی به دروغ گفتن عادت نکن :))

من دیگه با تو حرفی ندارم اگه قرار باشه با تو حرف بزنم باید ثانیه به ثانیه رو توضیح بدم که نتونی زمان هارو جلو عقب کنی

ارزوی سلامتی دارم برات

لینک ارسال

• کاربر سایت

با کلمه ی اسپم نده اشناییت داری یا نه؟ برو تلگرام هرچی میخوای بگی بگو اینجا اسپم نکن بزرگ سال 

لینک ارسال

• SHAKIB موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...