رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری بن کانتراسترایک Chick1Yellow در سرور Deathrun

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    Chick1Yellow
  • استیم شما در سرور
    ....
  • بن شده در کدام سرور
    Deathrun
  • ارور بن
    kicked and banned
  • بن شده توسط
    king slyer
  • علت بن
    فکر میکنم فحش
  • تاریخ بن
    سه شنبه 5 فروردین
  • علت آنبن
    یک روز زیاد نیس؟
  • توضیحات
    سلام من دیدم سرور رفته روی یه مپ جدید و رفتم ببینم چطوریه چند راند پشت هم زود مردم و آخرین راندی که توی سرور بودم رسیدم به یک جا که تاریک بود فلش رو روشن کردم ببینم چی به چیه تا دوباره نمیرم . یهو یکی دیگه از ادمینای سرور (death runer ) که تگ نداشت گفت خاموش کن اسکل منم چون حوصله نداشتم جواب ندادم که بالا نگیره و اینطوری نشه . به king گفت سلی کن و اونم گرب کرد و کوبوند زمین منم گفتم چرا اینطوری کردی من چیکار کنم که لگ میشن که گفت اگه ناراحتی به سلامت منم یه فحش رکیک دادم و از سرور اومدم بیرون . الان بیشتر از یک روز کامل شده که بنم . سابقا مجازات فحش بن نبود ! شاید قوانین تغییر کردن . الان میخوام بدونم کی ان بن میشم و اگه تا الان زیاد بن بودم دلیلش چی بوده ؟ و در اخر به عنوان یه دوست این تاپیک رو میدم و اصلا برام مهم نیست ان بن شدن برای این میفرستم که بدونید. و بهتون توصیه میکنم ادمای عقده ای رو حتی vip هم نکنید . مرسی از شما
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در 18 ساعت قبل، Chick1Yellow گفته است :
  • نام شما در سرور
    Chick1Yellow
  • استیم شما در سرور
    ....
  • بن شده در کدام سرور
    Deathrun
  • ارور بن
    kicked and banned
  • بن شده توسط
    king slyer
  • علت بن
    فکر میکنم فحش
  • تاریخ بن
    سه شنبه 5 فروردین
  • علت آنبن
    یک روز زیاد نیس؟
  • توضیحات
    سلام من دیدم سرور رفته روی یه مپ جدید و رفتم ببینم چطوریه چند راند پشت هم زود مردم و آخرین راندی که توی سرور بودم رسیدم به یک جا که تاریک بود فلش رو روشن کردم ببینم چی به چیه تا دوباره نمیرم . یهو یکی دیگه از ادمینای سرور (death runer ) که تگ نداشت گفت خاموش کن اسکل منم چون حوصله نداشتم جواب ندادم که بالا نگیره و اینطوری نشه . به king گفت سلی کن و اونم گرب کرد و کوبوند زمین منم گفتم چرا اینطوری کردی من چیکار کنم که لگ میشن که گفت اگه ناراحتی به سلامت منم یه فحش رکیک دادم و از سرور اومدم بیرون . الان بیشتر از یک روز کامل شده که بنم . سابقا مجازات فحش بن نبود ! شاید قوانین تغییر کردن . الان میخوام بدونم کی ان بن میشم و اگه تا الان زیاد بن بودم دلیلش چی بوده ؟ و در اخر به عنوان یه دوست این تاپیک رو میدم و اصلا برام مهم نیست ان بن شدن برای این میفرستم که بدونید. و بهتون توصیه میکنم ادمای عقده ای رو حتی vip هم نکنید . مرسی از شما

,والا بخدا اون موقع که سرور فوتبال شلوغ بود فلش روشن میکردن که پاس بده منم لگ میشدم ولی کسی براش مهم نبود و کسی سلی نمیداد ?

خلاصه که برای من اصلا مهم نیست ان بن شدن چون دیگه پامو توی سرور نمیزارم مهم ترین چیز پلیرای سروره و سروری که ادمین هاش سرور رو جایی برای خالی کردن عقده هاشون انتخاب کردن جای پلی دادن نیست

از نظر من , بسته شد

لینک ارسال

• کاربر سایت

گل پسر اول اینو بگم که شما flash رو داخل قسمت روشن مپ فعال کردی و قسمت تاریک خیلی فاصله داشته با جایی که با گرب کشتمت بعدش هم داخل چت گفتم فلش بی دلیل روشن باشه کیک میدم 

از همه ی اینها بگزریم شما حق اینو نداری که به ادمین فحش ناموسی بدی 

و در باره ی پلیر های سرور که به قول خودت از همه مهم تر هستن  شما با فلش زدن پلیر های سرورو لگ کردی و گرب شدی 

و در باره ی پلی دادن یا پلی ندادن  در سرور  با بازی نکردن تو سرور مارو خوشحال کن ? 

• پسند 1
لینک ارسال

• SHAKIB موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...