رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری بن کانتراسترایک Ethan در سرور Public #2

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    Ethan
  • استیم شما در سرور
    STEAM_0:0:1994515641 0 00:13 14 0
  • بن شده در کدام سرور
    Public #2
  • ارور بن
    نداره
  • بن شده توسط
    barazini
  • علت بن
    نمیدونم
  • تاریخ بن
    97/10/28
  • علت آنبن
    بی گناهی :))
  • توضیحات
    خود barazini بهم گفت بیام پیگیری کنم فکر میکنم به خاطر اینه که fps درست کردم پینگم رو هم درست کردم بازیم خوب شده فکر میکنن چیت زدم تنکیو
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

بابا جواب بدید دیگه طرف راحت بدون دلیل بن کرده یه شکایتم گذاشتم با فایل دمو های که ازم گرفته برید ببین خدایی برا چی بن کرده. آدم خندش میگیره. همینطوری پلیرو میپرونن دیگه نوب هایی مثل این منیجرو barazini  وگرنه پاپ 2 همیشه فول میشد. واقعا از نوبیت این منیجر من در عجبم هنوز

لینک ارسال

• کاربر سایت

دوروزه اومدی تو این سرور ادب رو‌ رعایت کن . تو هنوز نمیدونستی fps چیه منو سجاد و قدیمیا داشتیم تو این سرور پلی میدادیم و روزای خوب و بدشم دیدیم و مثل شما نبودیم ک بعد دو روز جا بزنیم. من حتی از سجاد هم قدیمی ترم و از اون روز اولی ک تازه تگ ادمینیشو گرفته بود قبولش داشتم و بهش احترام گذاشتم و بنظرم شما بهتره مشکلاتتو با زبان نرم بیان کنی ن با توهین . ? تا تصمیم نهایی هم  منتظر باش

لینک ارسال

• کاربر سایت

اولا من دو روز نیست تو این سرور هستم 2 ساله دارم با نیک های مختلف میام. این آقا سجاد که میگی اولش نوبی بیش نبود وامیساد پشت جعبه ته b میرفتم از روبرو نایفش میکردم دقیقا 2 بار هم یادمه نایفش کردم. دوما من چه توهینی کردم؟ نه خدایی من چه توهینی کردم؟ اینم روش جدید میرید رو اعصاب پلیر که بعد عصبانی بشه بیاد فحش بده آره؟ الان 3 روزه این آقا منو بی دلیل بن کرده دمو هایی هم که ازم گرفته بالا هست میتونی بری ببینی و صد در صد حق رو به من میدی و تعصب بی خودی نسبت به رفیقت نداشته باشی. اتفاقا من میتونستم برم یه سرور دیگه آسیا اما این سرور چون زیاد بودم مثل خونه خودم میدونم وقتی میبینم ادمین انقدر نوبه حرصم میگیره. سوما من خودم ادمین بودم اما چون وقتش نبود رفتم به مهدی صادقی گفتم ریموم کنه اگر چیتر بودم ادمین میمونم و چیت میزدم راحت.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...