رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک m69mahmood

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    bay harbor butcher
  • کدام سرور
    Public #2
  • تاریخ شکایت
    22/5/97
  • شکایت بر علیه
    اونر میثم و اونر زاتو
  • مستندات
    عکس اسکرین
  • توضیحات‬‎
    فکر میکنم حق هر کسی باشه بعد از یک سال پلیر ثابت بودن یه سرور ادمین بشه یارو رو من تو عمرم تو سرور ندیدم میبینی ادمینه بعد به آقا میثم میگم میگه پلیر پاپ 4 بوده هد ادمین بوده به خاطر مسائلی آومده پاپ دو ادمین شده اینم شد دلیل؟ بعد حالا یکشون اینطوریه من هزارتا ادمین ناشناس میبینم تو سرور تو عمرم نیکشونو ندیدم حالا این هیچی چرا اون ادمینایی که دیر به دیر میان سرور ریمو نمیشن؟ من یبار اینجا درخواست ادمینی دادم نوشتم 2 ساعت هر روز گفتید وقتش کمه خخخ بعد اینا چطوری هنوز ادمینن. میگه چون بی ادبی ادمین نمیکنم من کلا یبار یه چیز اونم به شوخی تازه اصل کلمه رو هم به کار نبردم مخفف بود بعد میگه بد دهنی :))) جالب اینجاست اونر زاتو انواع بی احترامی و بی ادبی ها رو تو سرور تو SAY میکنه به طور مثال میگه الاقا چرا نمیاید B یا همین امروز زیر من راکت میزاره فقط به خاطر اینکه A نگرفتم مرده بعد بهشم بگی بالا چشمت ابرو میگه بد دهنی بنننننننننن حتما باید مثل بعضی ادمینا به همه حرفاش بخندی که مشکلی نباشه هر وفتم میان توی بازی فرتی همون راند اولشون پول میدن که بتونه گان بخره حالا من با این چیزا مشکل ندارم اما اگر شما به خاطر این چیزا به گیر میدی خودتم رعایت کن بعد آخرشم میثمه رفتم تلگرام میگه دیگه سرور نبینمت لوکالی :)))) آخرت منطق
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

حرفامونو تو تگلرام زدیم و شما به هر طریق میخوایی ادمین بشی، گفتی از طریق انجمن یه شکایتی کنمو بلکه ادمینت کنیم:575219_lol:؛ باز هم تکرار میکنم:

ادمین شدن به تایم نیست و فاکتور اول برای ادمین شدن پلیر ادب و شخصیته که شما ندارید، دوما به شما نه مربوطه و نه جایگاهی داری که در مورد ادمینهای ما اظهار نظر کنی که کی میاد و کی نمیاد، سوما بار چندمته که تو سرور به پلیرها و ادمینها فحاشی و بی ادبی کردی و بن شدی و اومدی گفتی ببخشید و ما هم بزرگی کردیم  بخشیدیمت ولی دیگه از این خبرها نیست شما گفتی میرم یه سرور دیگه پلی میدم و فکر کردید رئیس جمهوری و از این شر و ورها ما هم برای سهولت کار شما هر وقت تو سرور دیدیمت بنت میکنیم و بهت میگیم به سلامت فقط از سایه برو...

• تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• SHAKIB موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...