رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری بن کانتراسترایک MoHanDeS در سرور Public #2

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    MoHanDeS
  • استیم شما در سرور
    نمیدونم
  • بن شده در کدام سرور
    Public #2
  • ارور بن
    you have been banned from this server
  • بن شده توسط
    نمیدونم
  • علت بن
    بی دلیل
  • تاریخ بن
    ۱۷ آذر ۹۷
  • علت آنبن
    دلیلی برای بن وجود نداره
  • توضیحات
    وسط بازی داخل مپ اینفرنو یهویی بن شدم نمیدونم کار کدوم خری بود ولی هیچ چیت یا تقلب یا هر کوفت زهرمار دیگه ی استفاده نکردمکار هر خری بوده مثل بشر بیاد با دلیل حرف بزنه که چرا بن شدم اسکرین شات یا دمو یا هر چیزی برا حرفش داره بیاده وسط مردم وقتشون اضافه نیست پیگیر بن باشن بی شخصیت
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر سرور کانتر

سلا

در 18 ساعت قبل، ali.j96 گفته است :
  • نام شما در سرور
    MoHanDeS
  • استیم شما در سرور
    نمیدونم
  • بن شده در کدام سرور
    Public #2
  • ارور بن
  • بن شده توسط
    نمیدونم
  • علت بن
    بی دلیل
  • تاریخ بن
    ۱۷ آذر ۹۷
  • علت آنبن
    دلیلی برای بن وجود نداره
  • توضیحات
    وسط بازی داخل مپ اینفرنو یهویی بن شدم نمیدونم کار کدوم خری بود ولی هیچ چیت یا تقلب یا هر کوفت زهرمار دیگه ی استفاده نکردمکار هر خری بوده مثل بشر بیاد با دلیل حرف بزنه که چرا بن شدم اسکرین شات یا دمو یا هر چیزی برا حرفش داره بیاده وسط مردم وقتشون اضافه نیست پیگیر بن باشن بی شخصیت

سلام دوست عزیز لطفا یکم عفت کلام داشته باش شما به علت استفاده از مون لایت بن شدید

IMG_20181209_143128_799.jpg

لینک ارسال

• کاربر سایت

مون لایت در مپ اینفرنو چه کاربردی داره عزیز؟؟؟اگر من در داست تو مون لایت استفاده کردم چرا داخل اینفرنو بن شدم؟ضمن اینکه مون لایت شامل کد های آلیاس نیست و تنها over bright ایجاد میکنه که سایه در بازی دیده نشه و هیچ تاثیری روی شوتینگ یا وال هک و جامپینگ نداره

کسی حق نداره بدون تذکر مستقیم بن کنه میتونه داخل میکروفون یا تکست بگه فلان چیزو استفاده نکن یا یکی دوبار کیک کنه 

نه اینکه صاف انگشتشو بکنه تو دکمه بن!😐اونم تو مپ بعدی بعد از ۶ راند

لینک ارسال

• مدیر سرور کانتر

عزیز استفاده از مون لایت  غیر قانونی هستش  چون شما تمام سایه های که پلیر های دیگه توش خف کردن رو روش میبینی و کلا استفاده از اینطور ابزار ها تو سرور ممنوع هست اس اس شما در dd2 گرفته شد ادمین تو گروه پاب ۲ نظر گرفت بعد تایید غیر قانونی بودن این ابزار‌ شما بن شدید به مدیرت پاب ۲ صحبت میکنم آنبن کنه لطفا از این ابزار‌ها دیگه استفاده نکنید موفق باشی.

در 19 ساعت قبل، ali.j96 گفته است :
  • نام شما در سرور
    MoHanDeS
  • استیم شما در سرور
    نمیدونم
  • بن شده در کدام سرور
    Public #2
  • ارور بن
  • بن شده توسط
    نمیدونم
  • علت بن
    بی دلیل
  • تاریخ بن
    ۱۷ آذر ۹۷
  • علت آنبن
    دلیلی برای بن وجود نداره
  • توضیحات

سلام دوست عزیز لطفا یکم عفت کلام داشته باش شما به علت استفاده از مون لایت بن شدید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...