رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک m69mahmood

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    bay harbor butcher
  • کدام سرور
    Public #2
  • تاریخ شکایت
    هر روز
  • شکایت بر علیه
    HOJI [admin]
  • مستندات
    این هنوز معنی اسلی رو نمیدونه
  • توضیحات‬‎
    کلا هم این همه یه ادمین دیگه هست نیک خارجی دقیقش رو یادم نیست اسمش شایانه الکی اسلی میدن همه بچه سرور بری ازشون بپرسی بهت میگن سبک بازیش که خط کش مطلق بعد هنوز نمیدونه کی باید اسلپ بزنه کی اسلی بده پاک بازی رو خراب میکنه وقتی سرور 32 نفره فول باشه سی تی همه مپو میبنده که الکی نمیشه راش داد یهدفعه داری میری میبینی اسلپ میزنه خدایی ریمو کنید اینارو هیچکدوم ادینا گیر نمیدن فقط همینا اسلی مال وقتیه که یارو یه جا کمپ کرده سرعت بازی رو میگیره وقت بقیه رو تلف میکنه وقتی راه بستست که نمیشه به زور رفت
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

سلام این دوستمون از هموناس که میخواد تا اخر بازی بمونه تو بیس ترور .هیچ ادمینی زیر 1:30 اسلپ نمیده بدون دلیل هم با کسی پدر کشته گی نداریم اسلپ بدیم.اشاره میکنن که سی تی راهو میبنده که نمیشه راش داد میخوام بگم دوست عزیز کار سی تی همینه دلیل نمیشه که زیر 1:30 راش ندی اگه با منطق شما بریم جلو باید ترور تا اخر بازی بمونه تو بیسش شما انتظار داری بمونی تو بیس سی تی راش بده بمب ساید خالی بشه بعد با خیال راحت بری سی 4 بکاری؟  تو سوالت جواب خودت رو دادی . در مورد خط کش بودن هم بله من خط میگیرم برای همین سی تی بازی میکنم در ضمن اگه دفع ی بعد قوانین سرور رو زیر پا بذاری زیر 1:30 کمپ باشی با اسلپ حرکت نکنی و با اسلی دادنم مشکلی داشته باشی و شکایت کنی دفعه اول کیک میشی دفعه دوم بن تایم میشی دفعه سوم لوکال بن میشی اول بازی یاد بگیر بعذ از ادمینا ایراد بگیر .من مثل بقیه ادمینا نیستم که رسیدگی نمیکنن با کمپرام کاری ندارن ....

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...