رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پیگیری بن کانتراسترایک RaviK_ در سرور Jailbreak

Amir.RaviK

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    RaviK_
  • استیم شما در سرور
    STEAM_0:0:414685847
  • بن شده در کدام سرور
    Jailbreak
  • ارور بن
    -
  • بن شده توسط
    -
  • علت بن
    -
  • تاریخ بن
    1400/01/18
  • علت آنبن
    -
  • توضیحات
    توضیحات بخون
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

این برام جالبه که اگه استیم چنجری بود بازم چنج میدادم و میومدم بازیمو میکرم ! پس همچین چیزی یه چرته و اسمی که در اون لحظه بن شدم اصلا اسم راویک نبود پس داری خالی میبندی درست ببند .
برای من جالبه که میگی زمان من تورو انبن میکردم !!! داداش تو 30 روز اصلا ب چپت گرفتی بعد انبن میکردی

شما دلیل بن هم نمیگی ، بگو مشکل دارم باهات نگو استیم چنجرو اینا و دلیلا چرت و پرت نیار 2 بار بهت احترام گذاشتی واسه ما لاتی پر نکن شما واسه بچه سالایی عزیزی بحث حق باشه من نمیزارم تازه کاری مثل تو بیاد وسط 

من دلیل بن رو میخام و تا ادمین مربوطه به خاطر بن الکی نیاد توضیح نده و  عذر نخاد تموم نمیکنم حتی شده به همه میگم !
شده سرورتونو اتک میزنم !
ولی باید منو انبن کنید
یه نفری که کاری نکرده رو الکی بن میدی بعد حرف استیم چنجر میزنی؟ بدون مدرک !!!! حتی اسمی که بن دادن راویک نبود بعد تو چجوری دیدی؟
منم اینجوریه میگم عرفان کونیه من دیدم ! مدرک دارم؟ نه! شما قراره دلیل بن منو بگی و انبن کنی بعد اقا ایمان بیاد بگه ادب !!! داداش تو اعصابت گاییده نمیشه یکی الکی بنت کنه چون طرف یه کاره ای تو سرور هست به هر طریق بخان بگن درسته

شما حتی دلیل بن هم نگفتی!!!!!

بعدش من وقتی با یه سیستم بنم میتونم با سیستم دیگه بیام! هنوز عقل منیجرتون نرسیده ؟ عرفان خودش از 2 تا سیستم من کوین جابه جا کرد بعد یادت نمیاد ؟
همین اولم میگی استیم چنجر!!!؟؟؟؟
به چه جرعتی تو انقدر قشنگ تهمت میزنی؟
 خودت برای من بین سیستم هام انتقال کوین ندادی؟ دادی یا نه؟؟؟؟

پس چرا واس خودت حرف مفت میزنی؟

حرف مفتی که نه مدرکشو داری نه چیزی !!

خب الان چی داری که بگی؟ الان میخای بگی خب چون باهات حال نمیکنم بن دادم؟

اینو بگو از اول وگرنه کسشر تحویل من نده با گاو طرف نیستی!!!

شما میتونی 2 تا سیستم داشته باشی یا 3    تا که باهاش بیای بازی و    اصلا ربطی به این موضوع استیم چنجر نداره !

در ضمن اگه بلد نیستی یه سری چیزا رو بگو فردی مثله من که کد نویس خیلی چیزاست بهت یاد بده
شما بالغ بر 1 بار تو هر سیستم میتونی ای پی عوض کنی اگه هم نتونستی ویندوز رو عوض میکنی و مرحله سوم چیت و   تقلب استیم چنجره  

فردی مثله من اول با راه قانونی اقدام میکنه میبینه حقش خورده میشه راه های دیگه میره !!! 

تو هنوز درک 2   تا کد نوشتن نداری چجوری منجیر شدی برام جای سواله !!!

توضیحات من کافی و منطقی و با مدرک بود پس عزیزان دل منیجر و اونر لطفا پیگیری کنین!

لینک ارسال

• کاربر سایت

من از اول مشکل باهات نداشتم خودتم خوب میدونی من گفتم اوکی باشه 
همون لحظه ایم که گفتم باشه پیگیری میکنم رفتم پیوی اینو اون که ببینم چیکار میتونم باهات بکنم
دو روز بعد دیدم تو سروری ساعت 2 نصف شب
باهاتم کاری نداشتم میتونستم همون لحظه بنت کنم اما نکردم،
تا اینکه فهمیدم چیت زدی و روز بعدش اومدم سرور و ازت اسکرین گرفتم اسکرین ندادی، 
به ادمین های دیگه گفتم به اون ها هم ندادی
باز گفتم حتما باگی چیزی شده اینجکتدش
دوباره اسکرین گرفتم دیدم این دفعه بعده 1 ساعت تقریبا اسکرین دادی
تازه از سرور هم لفت ندادی
اومدم بنت کردم چندین روز بعدش که بفهمی قضیه از این قراره خودتم خوب میدونی 
از اول باهات خوب رفتار کردم ولی خودت امروز خراب کردی و تهمت زدی
من این تو ذهنم میمونه.

الان داری منو تهدید به اتک میکنی؟

تو هنوز متن منو کامل نخوندی ببینی من چیمیگم بعد اومدی واسه من اینجا انشا مینویسی؟

من گفتم HWID چنجر اسم استیم رو نیاوردم 
بعدشم انبن کردن خودت و سیستم عوض کردن چه فرقی دارن باهم؟
بازم خودتو انبن کردی دیگه 
اصن میگم انبن نکردی خودتو
کسی که بنت میکنه با هر دلیلی
تو حق نداری با یه سیستم دیگه بیای پلی بدی
اقا اصن 200 تا سیستم داری

حق این کار رو نداری تا وقتی که کسی که از همون اول بنت داده بیاد انبنت کنه 
تو خودت اگه خیلی نگران بودی 

میومدی شکایت ثبت میکردی توی این انجمن که فلانی بنم کرده

منم اون موقع بنت نکردم دولوپر بنت کرده و علتشم چیت (تقلب) بوده

اینجا واسه من اتک اتک نکن که منو با این چیزا نمیتونی بترسونی

همین الانشم میتونم به همین دلایل زیر:

تهدید منجر، توهین و بی احترامی به منجر 

شکایتت رو رد کنم

دو روزه اومدی فازه اتکر برا من نگیر

قوانین رو از اول بشین بخون 

قوانین مسدودیت بازیکن از سرور رو 

بعد بیا شکایت پر کن برای من

هرجا بری همین قوانین رو داره

سرور که روی هوا نیست هرکار ادم بخواد بکنه بعد بیاد شکایت الکی ثبت کنه

لینک ارسال

• کاربر سایت

فردی نیستی که اصلا تهدیدت کنم. دولپر بن کرده اون باید بیاد جواب بده و بگه چرا بن کرده من 200 تا سیستم دارم دنیای مجازیه شما از   یکی بن میشی میتونی از 199 بیای .
من اصلا ازتو شکایتی ندارم و اینکه فازت چی بوده رو به خاطر بچه بودنت میزارم و اینکه بجای این ک با من بحث کنی برو از ادمینت بپرس چرا بن کرده و جوابو پیدا کن و دلیل منطقی بیار نه حرفای مفت

من راهی که تو الان رفتی 6     سال پیش با هوری رفتم قلب من تفاوت من و  تو 6   ساله دقیقا پس بفهم با پلیر چند ساله صحبت میکنی  برو چنل ادوارد ببین کل سی اف جی ها رو کی کد نویسی میکنه ! 
کی چیتا رو  کرک میکنه برو بپرس بهت میگه امیر ترنگ یا نه برو بپرس!!

پس بفهم کی 2 روزه اومده اون زمان که من منجیر بودم تو نمیدونستی کانتر چیه داداش 

بازم میگم با تو مشکلی ندارم دلیل بن تو هم اینه که نمیدونستی فردی که بن داده رو برخورد کن باهاش به هر طریقی که میتونی

موفق باشی

لینک ارسال

• کاربر سایت

الان یه قسمت از حرفتو خوندم  داداش من چیت زدم؟
********* اگه دروغ بگم به جان مادرم ، به جان پدرم من یه بارم توی جیل چیت نزدم داداش من 6 سال قبل که رفتم از جیل دیگه رفتم مچ تو تهرانم حتی مسابقه دادیم من بازیکن مچ بودم همین الانم برو مچ فست کاپو تهران گیمینگ بگو امیر امپایر میشناسن

داداش شاید کد نویسم ولی کسخول نیستم بیام تو جیلی که فانه چیت بزنم 
دارم به جان مادرمو قسم میخورم

همین فردا هم ویدیو کل سیستمامو میفرستم ک ببینی ، ببینی دارم کسشعر تحویلت نمیدم 

اینکه اس اس من خیلی اوقات باگ میشه هم دلیل داره شما گلوبال بن  اسیک اینجکتد رو دور بزنی این اتفاق میفته 

گلوبال بنم اگه نمیدونی اگه کد های خلاف و چیت و تقلب کانتر حتی تو کامپیوترتم باشه بن گلوبال میشی

ویرایش شده توسط Mr.Sina
لینک ارسال

• کاربر سایت

اگه بازم حرف منو قبول نداری با گوشی لایو میام خودتو دوستتو بیار مچ (لایو) بیا ببین چجوری میزنم 

داداش تهمت نزن به همین راحتی اونم به من !

لینک ارسال

• کاربر سایت

عزیزم برای من مهم نیست کی الان اینجا کدنویسه، کد نویسی رو هرکسی میتونه یاد بگیره، نمیخوام از خودم تعریف کنم اما خودمم زبان زیاد بلدم

و اون فردی که بنت کرده از اول دولوپر بوده و با ایشون هم صحبت کردم و خودشون هم میاد دلیل رو کامل و واضح توضیح میده

اگه بحثه قدیمی هم باشه اون NiNjAaA ای که ادمینی میخرید من بودم اگه نمیشناسی الان دیگه میشناسی

من خودم از اول کسی که باهام خوبه رو باهاش با خوبی رفتار میکنم و هواشو دارم با کسی مشکلی ندارم تا وقتی که مشکلی داشته باشه
همینم که همش میگم درحال پیگیری ام یعنی ارزش قائلم برای بقیه که بتونن اینجا وقت بگذرونن و بتونن بازی کنن و شاد باشن
اگه میگفتم باشه و روی هوا بود این "باشه" الان اینجا حرف نمیزدم و میگفتم بزار بن بمونه به من چه!
خودم هرکسی که ببینم بن هستش رو طی یه مدتی بر اساس اون جرمی که انجام داده انبنش میکنم
ولی تورو من بن نکردم کاریم باهات نداشتم
رنک بالاتر من بن کرده پس مسئولیتش با من نیس
تنها کاری که من میتونم بکنم اینه که ببینم داستان چیه و تا بتونم صحبت کنم که اون فرد حالا هرکی باشه انبن بشه
تنها کسانی که تو لیست بن من برای همیشه هستن کسایین که  هر روز به یه علتی دارن توی سرور بن میشن و به اینو اون توهین کنن و سرور رو خراب میکنن
اینا جاشون تو سرور نیست خودتم خوب میدونی اگه قدیمی هستی پس درک این چیزارو داری 

اگر منجر بودی یعنی درک این مشکلات رو داری

سروری که میسپرن به کسی باید تا جایی که میتونه سرور رو نگه داره و ادارش کنه 
من در حد توانم دارم این کارو میکنم

هرکسیم که بی دلیل بن میکنم روز بعدش انبنش میکنم و خودم شخصا یه کاری میکنم که جای عذر خواهی رو براش پر کنه 

موفق باشی 

لینک ارسال

• کاربر سایت

ببین من تهمت الکی به کسی نمیزنم و نمیخوام زیاد اینجا رو شلوغ کنم 

از این این پیام به بعد بیا تلگرام مشکل رو حل کنیم اینجا جایه شلوغ کاری نیست

ایدی:

ErFaN_MH80@

خودت میدونی خلاصش میکنم دیگه

هیچ احدی از اول زندگیش با کسی مشکل نداره تا وقتی یکی یه کاری کنه تا اون کار یا چیز باعث تغییر نظر روی اون فرد بشه یا باعث دعوا یا بحث و جدل بشه.

لینک ارسال

• Mr.Sina موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...