رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بن دائمی پیگیری بن کانتراسترایک RaviK_ در سرور Jailbreak

Amir.RaviK

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    RaviK_
  • استیم شما در سرور
    STEAM_0:0:414685847
  • بن شده در کدام سرور
    Jailbreak
  • ارور بن
    -
  • بن شده توسط
    -
  • علت بن
    -
  • تاریخ بن
    1400/01/18
  • علت آنبن
    -
  • توضیحات
    -
ویرایش شده توسط Mr.Sina
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

سینا عزیز شما ارشاد سرور نیستی عزیز دل این موضوع اول ، موضوع دوم اینه با ادبانه صحبت کردم با عرفان 1 ماه قبل که اقا اشتباه شده و فکر میکنم علی خودش انبن داد ، فردی که ادب حالیش نمیشه باید با لحن بد تر باهاش صحبت کرد ، موضوع سوم شما به جای اینکه به ادب گیر بدی پسر خوب برو ادمینتو بگیر بگو چرا بدون دلیل بن دادی (عرفانو نمیگم ، ادمینی که اون روز بن داد ) ، موضوع چهارمم اینه جای عذرخواهی که ببخشید جلوی پلیرا الکی بن دادیم انگار یه چی هم طلب کارید !!! موضوع پنجم اینکه بحث فلسفی و اخلاقی نمیخام برات بکنم اما شما معنی ادب رو برات بد ترجمه کردن ، ادب مگه فحش دادن؟ همین حرکت اعضای سرورتون خودش بی ادبیه ! یعنی چی شما فردی که قبلن کلی واس سرورتون زحمت کشیده رو بدون دلیل!!!! بن میدین این خودش از 100 تا فحش مادر برای من سنگین تره ، من از 14 سالگی داشتم واسه سرورت جون میکندم که الان جوابش بن لوکال بی دلیل باشه؟ خود این حرکتت بدترین فحشه به من ، من ویندوزمو عوض کردم استیمم عوض شده به عرفان پیام میدم داداش یه تبر داشتمو یه 50 کا کوین میاد سرور بن میده ! این خودش بدترین فحشه از 100 تا فحش مادر برای من بدتره ، شما هنوز مدیریت بلد نیستی موضوع 1  ماه پیش که یه کس دیگ بن میشد منو بن دادن و   خود ادمینی که بن داده  انبن داده بعدش نمیدونم دوباره عرفان بن میده، اگه مشکل داری با شخص من بگو منم استیم چنجر میزنم خودمو انبن میکنم اگه مشکل نداری از راه قانونی با هم صحبت میکنیم ، ما هم یه موقعی جایگاهم جایگاه تو بود با هوری اونر رفیق صمیمی بودم و منیجر همین سرور ، فک نکن جایگات بالاست همه چی رو داری جوابگو کار تیمت و خودت باش 

منتظر جواب درستت هستم نه جواب چرت و پرت اخلاقی فلسفی

لینک ارسال

• کاربر سایت

دوست عزیز اولا که با فحش دادن کاری پیش نمیره و برای اینکه حرفت به گوش بقیه برسه نیاز نیس فحاشی کنی و داد بزنی هر‌چیزی راه خودشو داره.

دوما اینکه من نه مدیر سرورم نه چیز دیگه من اینجا فقط دارم پست هارو پیگیری میکنم و سعی دارم که حق کسی ضایع نشه.

درخواست شما پیگیری میشه و اگه بدون دلیل بن داده باشن آنبن میشی.

لینک ارسال

• کاربر سایت

با سلام

دوست عزیز با توجه به پیگیری ها

شما رو کسی انبن نداده بود و یه موضوعه دیگه ای که هستش اینه که شما از هارد ویر آیدی چنجر یا (HARDWARE ID CHANGER) استفاده کردید

طبق قوانین:
فردی که چه به اشتباه چه غیر اشتباه بن شده باید به دست مدیران یا کسی که بن کرده انبن بشه
در صورتی که فرد از نرم افزار ها و چیز هایی که باعث میشه خودش خودش رو انبن کنه استفاده کنه اون فرد بطوره دائم بن میشه و حق هیچ شکایتی رو نداره.

شما حتی صبر نداشتی من انبنت کنم
همه مشخصاتتو چک کردم عزیز
انبن هم نبودی که بگم انبن بودی اوکیه
کسی غیر از سوپروایزر ها و مدیران سرور دسترسی به انبن کردن هارد ویر آیدی رو نداره

اول به کارت فکر کن، ببین اصلا ما میتونیم ببینیم شما انبن شدی یا نشدی، پنلشو داریم یا نه بعد بیا همه چیتو عوض کن 

شکایت شما رد شد.

موفق باشید.

لینک ارسال

• Mr.Sina موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...