رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

اموزش. قوانین ادمینی

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت

با عرض سلام به همه دوستان و پلیر های محترم الان برا تون یه اموزش از قوانین ادمینی اوردم برای ادمین هایی که به تازگی ادمین شدند 

قوانین ادمینی:
داشتن ادب و رسیدگی به پلیرها مهم ترین وظیفه ادمین ها می باشد.
رسیدگی به اوضاع سرور به عنوانه مثال تغییر دادن تیم پلیس، بن دادن چیترها و... وظایف ادمین ها میباشد.
مجازات های خوده ادمین فقط اخطار ادمینی (Av) میباشد که درصورت انجام دادن کارهای خلافه قوانین دریافت میکند. درصورت دریافت 5Av ادمین خاطی از ادمینی اخراج میشود. 
در صورت هرگونه فحاشی یا انجام دادن کارهای خلافه قوانین ( مثلا slay دادن بی مورد) 1Av دریافت خواهید کرد. 
برای انجام مجازات های شدید مانند بن دادن نیاز به مدارک کافی دارید تا پاسخگو باشید و درصورت نداشتن مدرک کافی 2Av دریافت میکنید.(مدرک فقط برای بن دادن چیتر ها لازم است، درصورت مشاهده تبلیغ بن دادن بدونه مدرک موردی ندارد) 
تمامی فعالیت های شما چه در درونه سرور و چه درخارج از آن برای رنک آپ شدن شما در نظر گرفته میشود.
ادب و احترام باید در داخله تیم ادمینی رعایت شود و در صورت رعایت نکردن و مشاهده 1Av دریافت میکنید.
برای درخواست ادمینی به @MoSiHeXeR پیام دهید و برای خریده هرگونه رنک به @MahbodSr مراجعه کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در هم اکنون، ali رضایی گفته است :

با عرض سلام به همه دوستان و پلیر های محترم الان برا تون یه اموزش از قوانین ادمینی اوردم برای ادمین هایی که به تازگی ادمین شدند 

قوانین ادمینی:
داشتن ادب و رسیدگی به پلیرها مهم ترین وظیفه ادمین ها می باشد.
رسیدگی به اوضاع سرور به عنوانه مثال تغییر دادن تیم پلیس، بن دادن چیترها و... وظایف ادمین ها میباشد.
مجازات های خوده ادمین فقط اخطار ادمینی (Av) میباشد که درصورت انجام دادن کارهای خلافه قوانین دریافت میکند. درصورت دریافت 5Av ادمین خاطی از ادمینی اخراج میشود. 
در صورت هرگونه فحاشی یا انجام دادن کارهای خلافه قوانین ( مثلا slay دادن بی مورد) 1Av دریافت خواهید کرد. 
برای انجام مجازات های شدید مانند بن دادن نیاز به مدارک کافی دارید تا پاسخگو باشید و درصورت نداشتن مدرک کافی 2Av دریافت میکنید.(مدرک فقط برای بن دادن چیتر ها لازم است، درصورت مشاهده تبلیغ بن دادن بدونه مدرک موردی ندارد) 
تمامی فعالیت های شما چه در درونه سرور و چه درخارج از آن برای رنک آپ شدن شما در نظر گرفته میشود.
ادب و احترام باید در داخله تیم ادمینی رعایت شود و در صورت رعایت نکردن و مشاهده 1Av دریافت میکنید.

لینک ارسال

• کاربر سایت

با عرض سلام و احترام

متاسفانه شما کاملا در اشتباه هستید اقای رضایی

چیزی به نام قانون برای ادمین وجود نداره تا وقتی که پای پول در میون باشه

و نه اینجا! بلکه تو خیلی از سرورها همینجوریه

اگر غیر از این هم باشه پس صاحب سرور چطور میخواد نون در بیاره؟

البته من شخصاً حرفای شمارو کاملا قبول دارم اقای رضایی اما بازم میگم شما در اشتباه هستید

پول قانون رو تعیین میکنه..نه حرفای شما

موفق باشی

لینک ارسال

• کاربر سایت

با سلام من میخام بگم که شما در اشتباهید پول هیچ چیزیرو در من تعین نمیکنه شمارو نمیدونم ولی من که ادمین بشم به روش پول ادمینی نمیکنم به روش قوانین ادمینی میکنم حتا  که خریده باشمش . اینو لگم که من این اموزش رو برای کسایی گذاشتم که دوستارن یه ادمین خوب باشند اگه شما دوست نداری خوب نخونش 

موفق باشی 

لینک ارسال

• کاربر سایت

سلام

بنظر میاد شما پیام بنده رو درست نخوندی

به هیچ وجه قصد اهانت نداشتم

اتفاقا از سر علاقه این مطلب رو خوندم به شما جواب دادم

و مطلب شمارو تائید کردم, اما مطمئن نیستم بقیه هم همین کارو بکن

از شما خواهش میکنم که پیام بنده رو در بالا دوباره و با دقت بخونید

با تشکر

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...