رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک UFO در سرور DeathMatch

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    UFO
  • کدام سرور
    DeathMatch
  • تاریخ شکایت
    1399/11/17
  • شکایت بر علیه
    [Owner] SHAKIB
  • مستندات
  • توضیحات‬‎
    با سلام خدمت شما. من داشتم در سرور دث مچ پلی میدادم که دیدم یک پلیر (اسمش یادم نیست) الکی فحش میداد. بعد این آقای شکیب ، با فحش ، به این پلیر تذکر داد. بعد ، من نوشتم " وقتی اونر فحش بده (که مثلا چه انتظاری از بقیه هست)" بعد آقای شکیب نوشت " وقتی گو*ه خور اونر باشی". بعد من بهش گفتم "ادب" و بعدش یه فحش بد داد و منو بن کرد. البته اشتباه من این بود که بین دعوای دو نفر دیگه اومدم و یک کلمه "ادب" نوشتم و بن شدم. بعد از این ، من رفتم توی سرور پابلیک 3 و دیدم که این آقای شکیب اونجا هم هست. بهش گفتم " شکیبِ اُقده ای ، چرا منو از سرور دث مچ بن کردی؟ " بهم گفتم " سیک کن" و من رو از پابلیک 3 هم بن داد. اولا چرا باید یک ادمین اون هم با سطح دسترسی اونر ، ادب نداشته باشه و بی دلیل فحش بده؟ دوما من هیچ کار خلاف قانونی نکردم که از سرور دث مچ و پابلیک 3بن شدم (نه چیت زدم . نه توی سرور دث مچ به کسی بی احترامی یا فحش داد) و اینکه من حرف های kt mohamad رو تایید میکنم چون هم زمان توی دث مچ پلی میدادیم و شکیب جفتمون رو بن کرد و kt mohamad میتونه حرف های منو تایید کنه. متاسفانه در اون لحظه ، به فکرم نرسید که از این اتفاق اسکرین شات بگیرم. ولی اگر به عکس هایی که توی قسمت شکایتِ kt mohamad هست دقت کنید ، اسم من (UFO) رو مشاهده میکنید که استناد میکنه که من در اون موقع ، داشتم توی سرور دث مچ پلی میدادم.
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
1 minute ago, a_cs_gamer said:
  • نام شما در سرور
    UFO
  • کدام سرور
    DeathMatch
  • تاریخ شکایت
    1399/11/17
  • شکایت بر علیه
    [Owner] SHAKIB
  • مستندات
    1.JPG.10b83fc57c8f439f43eb02a3d8befd66.JPG
  • توضیحات‬‎
    با سلام خدمت شما. من داشتم در سرور دث مچ پلی میدادم که دیدم یک پلیر (اسمش یادم نیست) الکی فحش میداد. بعد این آقای شکیب ، با فحش ، به این پلیر تذکر داد. بعد ، من نوشتم " وقتی اونر فحش بده (که مثلا چه انتظاری از بقیه هست)" بعد آقای شکیب نوشت " وقتی گو*ه خور اونر باشی". بعد من بهش گفتم "ادب" و بعدش یه فحش بد داد و منو بن کرد. البته اشتباه من این بود که بین دعوای دو نفر دیگه اومدم و یک کلمه "ادب" نوشتم و بن شدم. بعد از این ، من رفتم توی سرور پابلیک 3 و دیدم که این آقای شکیب اونجا هم هست. بهش گفتم " شکیبِ اُقده ای ، چرا منو از سرور دث مچ بن کردی؟ " بهم گفتم " سیک کن" و من رو از پابلیک 3 هم بن داد. اولا چرا باید یک ادمین اون هم با سطح دسترسی اونر ، ادب نداشته باشه و بی دلیل فحش بده؟ دوما من هیچ کار خلاف قانونی نکردم که از سرور دث مچ و پابلیک 3بن شدم (نه چیت زدم . نه توی سرور دث مچ به کسی بی احترامی یا فحش داد) و اینکه من حرف های kt mohamad رو تایید میکنم چون هم زمان توی دث مچ پلی میدادیم و شکیب جفتمون رو بن کرد و kt mohamad میتونه حرف های منو تایید کنه. متاسفانه در اون لحظه ، به فکرم نرسید که از این اتفاق اسکرین شات بگیرم. ولی اگر به عکس هایی که توی قسمت شکایتِ kt mohamad هست دقت کنید ، اسم من (UFO) رو مشاهده میکنید که استناد میکنه که من در اون موقع ، داشتم توی سرور دث مچ پلی میدادم.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربر سایت

متاسفانه در چینشِ کلمات ،اشتباه صورت گرفته که من اینجا درستش رو مینویسم.

اولا چرا باید یک ادمین با سطح دسترسی اونر ، ادب نداشته باشه و بی دلیل فحش بده ؟ دوما من کار خلاف قانونی نکردم (نه چیت زدم و نه

در سرور دث مچ به کسی بی احترامی یا فحش داد)که از سرور دث مچ و پابلیک 3 بن بشم

اگر به عکس هایی که در تاپیک پلیر کی تی محمد هست دقت کنید ، اسم من رو میبینید. و من حرف های کی تی محمد رو تایید میکنم . چون

در اون موقع ، با هم توی سرور دث مچ پلی میدادیم. کی تی محمد میتونه حرف های من رو تایید کنه.

لینک ارسال

• کاربر سایت

آره عزیز من تاییدت میکنم. اونر به هرکی میخواد فوش میده و بن و لوکال میده بعد فک میکنه اشتبا از ما بود

لینک ارسال

• معاونت وب سایت

درود

متن طولانی بود نخوندم. شما دو تا سعی کنید وقتی میرید یه سرور پلی بدید کم چت کنید. تو کار ادمین هم دخالت نکن هر وقت مخاطب کار ادمین شما بودی شکایت کن وقتی با یکی دیگه داره برخورد میشه به شما ربطی نداره خودتو قاطی موضوع میکنی ❤️

شما فعلا بن میمونی ( به روباه گفتن شاهدت کی بود گفت دمم ) 

لینک ارسال

• SHAKIB موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...