رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شکایت کانتر استرایک kewDiePie در سرور Jailbreak

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    kewDiePie
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    1399/9/22
  • شکایت بر علیه
    admin NamarD va ADMIN NimpiQ
  • مستندات
    324542086_ct1.6.txt
  • توضیحات‬‎
    سلام خسته نباشید آقای عزیز پسر من 14 سالشه تو این وضع مریضی و کرونایی که نشسته با سیستمش که بازی میکنه اومدین بهش میگین افغانی بخدا این چه کاریه توهین کردن به یک پسر 14 ساله شماها دیگه کی هستین بعد بهش فوش میدین واقعا متاسفم از این مدیریت سرور که کسای بی تجربه رو میزارید تو سرور لطفا پیگیری ککنید اگه نمیتونید تا شکایت رو از طریق قانون پیگیری کنیم
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

دوست عزیز من کوچیک ترین بی احترامی رو به شما نکردم اتفاقا بنظر من تو خصومت شخصی با همه داری که وقتی هیچ ادمینی تو سرور نیست میری سی تی و پلیر هارو بی دلیل کیل میدی و وقتی هم بن سیتی میشی همش اسپم میدی. وقتی هم که 5 دقیقه گگ میشی شروع میکنی به اسپم کردن تو سرور. واقعا وضعیتت رو درک نمیکنم گناه کردی و بی احترامی کردی گردن بگیر دیگه چرا بچه بازی درمیاری از هیچی مشکل درست میکنی. ضمنا کل پلیر ها هم ازت شاکی هستن و میگفتن الکی کیلشون میکردی!

لینک ارسال

• کاربر سایت

صحیح شما هنوز قوانین سی تی رو بلد نیستید من شاهد اقای نیمام من چندبار مشاهد کردم ک چند با بدلیل منو کیل میدی!

لینک ارسال

• کاربر سایت

عزیز من من کاری به بازی ندارم این بی احترامی و فوش دادن رو خودم تو اسپیکر شنیدم تا این شکایت قانونی نکردم عذر خواهی کنید به احترامی به یک شهر و یک قوم یعنی چی مگه اینجا قانون نداره چرا اصلا مدیر سایت رسیدگی نمیکنه

لینک ارسال

• کاربر سایت

آقای nimpiqچرا حرف از شما میشه اسم بقیه رو میارید شما توهین کردید ایدی بدید تا مشکل رو حل کنیم

لینک ارسال

• کاربر سایت

با سلام.

دوست عزیز شما علاوه بر بی احترامی به ادمین، توی تیم سی تی هم بازی رو بهم ریختید

با ادمینی که بی احترامی کرده به شما برخورد شد، و ادمین NimPiQ هیچ بی احترامی به شما نکرده

اول تقصیر شخص شماست که بی احترامی کردید و بازی رو بهم ریختید

موفق باشید.

لینک ارسال

• کاربر سایت

بنده مدیر سرور جیلبریک هستم و مو به موی حرکات همتون رو دیدم 

مشکل ها حل شده و با ادمین مربوطه برخورد شده، شما هم حق ندارید وقتی کسی که حرکتی نکرده فقط یه کامنت زده توهین کنید

بازم گفتم تقصیر شماست که اول بی احترامی کردید

موفق باشید.

لینک ارسال

• SHAKIB موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...