رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مسابقات کوین سرور jailbreak

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت

با نام و یاد خدا

سری جدید مسابقات کوین سرور جیلبریک آسیاگیم رو آغاز میکنیم!

هر هفته 5شنبه ها ساعت 21:00

مسئول برگذاری مسابقات admin behdad

هر کس هم ایده جالبی برای بازی های مسابقات داره همینجا ارائه کنه استفاده خواهیم کرد! :883962:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

سلام من یه نظر دارم ما بگیریم تو این مسابقات مثلا از sp هم استفاده کنیم قشنگ میشه نفر اول دوم سوم میبره بچه ها یه اطلاع بدم فکر کنم انقد کوین میدن 

نفر اول=30k

نفر دوم=20k

نفر اول=10k

فکر کنم این باشه شاید برای نفر دوم سوم کوین کمتر باشه نمیدونم

لینک ارسال

• کاربر سایت
در 44 دقیقه قبل، FBI_Moein18_FBI گفته است :

سلام من یه نظر دارم ما بگیریم تو این مسابقات مثلا از sp هم استفاده کنیم قشنگ میشه نفر اول دوم سوم میبره بچه ها یه اطلاع بدم فکر کنم انقد کوین میدن 

نفر اول=30k

نفر دوم=20k

نفر اول=10k

فکر کنم این باشه شاید برای نفر دوم سوم کوین کمتر باشه نمیدونم

اددیت کن اینو نفر سوم 10k

لینک ارسال

• مدیر وب سایت

نظر من اینه نفر اول اگه به جا کوین چیز دیگه خواست 1 هفته هوک رایگان بدید بهش عالیه D: مثلا میتونین دوتا گزینه برا نفر اول بیارید که انتخاب کنه کدوم Hook یا  Coin 

لینک ارسال

• کاربر سایت
در در ۱۳۹۷/۷/۱۲ در 18:02، AL! BaHaL گفته است :

نظر من اینه نفر اول اگه به جا کوین چیز دیگه خواست 1 هفته هوک رایگان بدید بهش عالیه D: مثلا میتونین دوتا گزینه برا نفر اول بیارید که انتخاب کنه کدوم Hook یا  Coin 

اینم خوب فکر قشنگی 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

میگم اصلا hook رایگان چی؟ vip بدن راحت

نفر اول =1هفته

نفر دوم=5روز 

نفر سوم=3روز 

بعد میگم اون کسی که مسابقه میزاره اسکینش عوض شه

اسکین پلیر های و ادمین ها یکی کنین تو مسابقه فقط

لینک ارسال

• کاربر سایت

جدال سرسخت دو تیم آبیته و قرمزته پایتخت جیلبریک (آسیاگیم) که بعد از دقیقه یه 4 آبی ها با 1 اخراجی به بازی ادامه دادن :5020:

untitled.JPG

لینک ارسال

• کاربر سایت

و پس از یک مسابقه نفس گیر این تیم آبی بود که با 1 اخراجی تونست تیم قرمز ها (صورتی ها) رو شکست بده :41:

untitled3.JPG

لینک ارسال

• کاربر سایت

نتیجه مسابقه بگم : 

نفر اول این هفته=[30k coin]Dean WinChesTeR v_1

نفر دوم این هفته=[RCPlayerCSG[20k coin

نفر سوم این هفته=[X_ARASH_X[10k coin

• FBI_Moein18_FBI
  •             FBI
لینک ارسال

• کاربر سایت

در نهایت نیز پس از 3 راند بازی پیش بینی شده توسط ادمین مسابقات mohammad جدال بین 3 فینالیست برای تایین رتبه پیگیری شد و در آخر نفر اول : جناب Dean winchesTer v_1 , نفر دوم : جناب RCPlayerCSG , و نفر سوم : جناب X_ARASH_X شدند وجوایز خود را بصورت کارت به کارت دریافت کردند:4: امیدواریم هفته های بعدی شما هم یکی از برندگان باشید.:375f: 

untitled1.JPG

لینک ارسال

• مدیر سرور کانتر

به نظر من مسابقه جوری بشه که مثلا یه فرد توی ۳ تا از مسابقات که پشت سر هم ببره در صورت   که ادمینی بلد باشهco admini بدید و اون فرد توی هر  ۳ مسابقه و پشت سر هم اول بشه 

لینک ارسال

• مدیر سرور کانتر

نفر اول : جناب Dean winchesTer اگه توی ۲ تا مسابقه که    پیش روی هست توی ۲ تاشم اول شه در صورت صلاحیت co admini بهش بدید 

لینک ارسال

• کاربر سایت
در در ۱۳۹۷/۷/۱۲ در 23:04، AcE گفته است :

در نهایت نیز پس از 3 راند بازی پیش بینی شده توسط ادمین مسابقات mohammad جدال بین 3 فینالیست برای تایین رتبه پیگیری شد و در آخر نفر اول : جناب Dean winchesTer v_1 , نفر دوم : جناب RCPlayerCSG , و نفر سوم : جناب X_ARASH_X شدند وجوایز خود را بصورت کارت به کارت دریافت کردند:4: امیدواریم هفته های بعدی شما هم یکی از برندگان باشید.:375f: 

untitled1.JPG

hl 2018-11-12 21-36-35-468.jpg

لینک ارسال

• 1 سال بعد...
  • کاربر سایت

دوستان بنظرم 3 مسابقه به صورت مهارت با گان و مهارت با موانع مپ و یک بازی فان به انتخاب ادمین مسابقات سرور بعد از این 3 مسابقه هر کدام 1 نفر برنده میشه و این 3 نفر در یک مسابقه فینال با هم به نبرد میپردازند و نفرات 1 و 2 و 3 مشخص میشود : 
نفر اول : 1 هفته وی ای پی 
نفر دوم : 20000 کوین
نفر سوم : 15000 کوین
یا میتونین 3 بازی با اسپیشیال انجام بدین 3 نفر برنده رو بهش یه بازی فینال به انتخاب ادمین مسابقه بدین و دوباره 1 و 2 و 3 مشخص میشن و بهشون جوایز رو میدیم 
اگر 
مدیر سرور موافقن ایدی رو در پست بعد بذارن من بازی هارو براشون توضیح بدم یا خودم برگزار کنم 
با تشکر -ShayaN -A هستم پلیر سرور جیلبریک 

لینک ارسال

• کاربر سایت

پیشنهاده خوبیه شما به بچهای  ریس ادمین در ارتباط باشین 

@likeadum تلگرام 

لینک ارسال

• کاربر فعال

❤سلام❤

مسابقه به صورت ۳ راند برگزار میشه.

(۱) راند اول سیتی کنار جعبه صاف می ایسته و تکونی نمیخوره. ترور ته زمین فوتبال می ایسته (۱ نفر) ۶ نایف بهش میدیم اون باید حد اقل ۳ نایف به سیتی بزنه حالا هر چقدر مدیر مسابقه صلاح دونست. هرکی بیشتر زد برنده.

اگر کسانی مساوی شدند از بالای KZ گان توس میزنن.

(۲) راند دوم اینجوریه که تمام ترور ها میروند روی یک سکوی گوشت کوب و همه روی هم سوار میشن و نباید تکان بخورند ادمین با گرب همرو اوک کنه. هرکی بیفته بیرون حذف. سپس تایم میدیم بعد تایم بوکس آن میشه و ترور همدیگرو میزنن تا ۱ نفر باقی بمونه.

(۳) راند سوم اینجوریه که همه ترور  میرن روی جامپ و سیتی تایم ۲۰ ثانیه میده.

و ترور باید از جامپ بپره توی استخر.

در همین هنگام سیتی باید flash بندازه همون کوری تا کار ترور سخت شه.

ترور مباید گاد مود باشه تو هیچ کدوم از راند ها.

خوب هر تروری که رسید اگر یارش‌مرده باشه یارش زنده میشه و این دوتا باهم دول میزنن چجور دوولی؟ هر کدام گوشه خط زرد فریز میشن و awp میدیم بهشون که زوم کنن رو سر نفر مقابل بعد سیتی ناگهانی بوکس رو آن میکنه بعد یه نفر میبره این از ۳ راند.

راند نهایی که ۳ نفر است اینه که ۳ ترور باقی مانده دم سوراخ می ایستن و سیتی ۱ توپ نوبتی به یکی از ترورها میده و ترور ۵ بار فرصت داره که توپو بندازه تو سوراخ بالایی

هرکی بیشتر انداخت برنده.

اگر ۲ نفر مساوی شدند یه گان تو یکی از سوراخا سیتی قایم میکنه و ترور باید پیدا کنه هرکی پیدا کرد برنده.

باتشکر❤ اگر منیجرا اجازه بدن خودم مسابقه رو اجرا کنم خیلی ممنون میشم

لینک ارسال

• کاربر سایت

ولی با مسابقه اول و دوم موافق نیستم چون مسابقه دوم هرکی بالا باشه زدن اسوت تره و مسابقه 3 ممکنه همه فلش نشن و حق بعضی خورده بشه

لینک ارسال

• کاربر سایت

جهت توضیح برای بازی های جدید به ایدی 

@Srnnn0                                     مراجعه کنید

لینک ارسال

• کاربر سایت

باو مسابقات رو باید تو سرور 4fun اجرت کرد بقیه مپا قدیمیه بگم چرا 4funچون باژیهاش نسبت به بقیه مپ ها بیشتره ممنون

لینک ارسال

• کاربر سایت

چشم میریم فرفان 😃 چون به قول شما باژیهاش نسبت به بقیه مپ ها بهتر و بیشتره 😃

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...