رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

در حال پیگیری شکایت کانتر استرایک mi chiamo Mu$e

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    mi chiamo MU$E(mas V -__-)
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    16/9/2018
  • شکایت بر علیه
    admin mohammad
  • مستندات
    ایشون میگه ته فریز بعد اچ پی نمیده همه دارن اچ ای میدن بش مثه آدم(که بعید بدونم) گفتم اچ پی بده
  • توضیحات‬‎
    در حال پیگیریالکی زد باهاش حرف زدم پروگی کرد co-admin AM شاهده بعدم بن کرد ادمینه خیلی مزخرفیه اگرم الکی میگم یه ووت میخواد تو سایت/سرور
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

با سلام                                                                                                                                                                                                                 1  من داشتم شورشو جمع می کردم رفتم HP بگیرم قبلا از اینکه برم گفتم ته فریز باسید نبودید زدم 2  CO-ADMIN A.M نیستوHEAD ADMIN AM  سعی کن مثل ادم حرف بزنی3 شما بی ادبی کردی بهت گفتم بنت میدم باز پرو بازی در اوردی 10 دقیقه بن شودی4 SS به اونر یا منیجر داده میشه تا تصمیم گیری کنن                                                                                                                                                                                              

ویرایش شده توسط mohammad!
لینک ارسال

• کاربر سایت
در 25 دقیقه قبل، mohammad! گفته است :

با سلام                                                                                                                                                                                                                 1  من داشتم شورشو جمع می کردم رفتم HP بگیرم قبلا از اینکه برم گفتم ته فریز باسید نبودید زدم 2  CO-ADMIN A.M نیستوHEAD ADMIN AM  سعی کن مثل ادم حرف بزنی3 شما بی ادبی کردی بهت گفتم بنت میدم باز پرو بازی در اوردی 10 دقیقه بن شودی4 SS به اونر یا منیجر داده میشه تا تصمیم گیری کنن                                                                                                                                                                                              

شورشی نبود بعدم علاف نیستم ببینم کی چیه ادمینیش بی ادبی هم مثه آدم حرف زدم بات مث که نفهمیدی یه جور حرف زدم بفهمی :) :x

لینک ارسال

• کاربر سایت
در 28 دقیقه قبل، mi chiamo Mu$e گفته است :

شورشی نبود بعدم علاف نیستم ببینم کی چیه ادمینیش بی ادبی هم مثه آدم حرف زدم بات مث که نفهمیدی یه جور حرف زدم بفهمی :) :x

من به حرف های شما کار ندارم به زودی اونر سرور جواب شمارو میدن

ویرایش شده توسط mohammad!
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...