رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک Ostad~_~NooB

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    Mgicer
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    23 شهریور 97
  • شکایت بر علیه
    ّFBI_moein_fbi یه همچین چیزی:|
  • مستندات
    تو مایک نمیتونم اس اس بدم:|
  • توضیحات‬‎
    سلام اقا من سرور بودم نمیدونم چی شد گفتش اف کن یا بنت میدم گفتم اس اس بگیر بیا پشت دستم چیزی داشتم بن بده میگه اس اس دارم گفتم اوکی بن بده فقط اومدم اینجا اس اسی که میگفت از چیت منو بده .....نه قوانین بلده نه cmd تو حرف زدن فارسیش مونده چطور اد کردین اینو؟فک کنم چیت ندیده :D
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

بهت تذکر هم دادم گوش نکردی و به کار خودت ادامه دادی گفتم off کن off نکردی تقصیر خودته من شاهدم دارم میخوای اون کسایی که اون موقع چیت زدی به اونا بگو اونام تایید میکنن 

بعد cs_magic نام یه کانال که پر cfg aim و چیت هست اوکی؟ اگه نگرفتی بدون که تو با اسم cs_magic اومدی فیلم گرفتم میخوای بفرستم ببین:80310:

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربر سایت
در 13 دقیقه قبل، FBI_Moein18_FBI گفته است :

سلام تو با اسم cs_magic اومدی پس معلوم cfg aim زدی 

سلام علیکم سی اف جی ایم چه صیغه ایه یا سی اف جیه یا ایم که شما تو سرور گفتی ایمتو اف کن منم گفتم اس اس بده که گفتی داری....منم گفتم اگه تو اس اس چیزی هست بن بده منم اومدم اینجا اس اس رو تحویل بگیرم منتظرم

در 11 دقیقه قبل، FBI_Moein18_FBI گفته است :

بهت تذکر هم دادم گوش نکردی و به کار خودت ادامه دادی گفتم off کن off نکردی تقصیر خودته من شاهدم دارم میخوای اون کسایی که اون موقع چیت زدی به اونا بگو اونام تایید میکنن 

بعد cs_magic نام یه کانال که پر cfg aim و چیت هست اوکی؟ اگه نگرفتی بدون که تو با اسم cs_magic اومدی فیلم گرفتم میخوای بفرستم ببین:80310:

اخه گل من تو چیزی از سی اف جی سرت میشه؟یه چی بگو بگنجه سی اف جی کدهای داخل کانتره که بعضی از اونا به کانتر و گرافیکش بهبود میدن اره با نیک CS_MAGIC اومدم یعنی ایم زدم؟کامیاب داداش لطفا قبل اد کردن ادمین هرچیزی که لازمرو بهش یاد بده ...از این به بعد نیکت توش AIMER داشته باشه یا آف میکنی یا بن:25r30wi:

لینک ارسال

• کاربر سایت

ببین داداش گل هرکی یه cfg میسازه میره تو تنظیمات cfgقسمت name اسمی میزاره که تو بازی با اون اسم همه پلیر ها میبینن شما هم با اسم cs_magicer اومدی و معلوم تو cfg aim داری منم حدود 7و8بار بهت تذکر دادم off کن نکردی و مجبور شدم 10 مین بن بدم باتشکر

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربر سایت

ببین من میدونم که تو با cfg aim magicer98 اومدی سرور و اسمت cs_magier بود اگه میخواین بفهمی از کدوم cfg aim استفاده کردی برو این کانال @cs_magicer شاید ایدی کانال اشتباه زدم ایدیش یادم نیست بهر حال برو سرچ بزن magic میاره اخرین مجیکش مجیک98 بودکه زیرش زده بود Aim اوکی؟ تازه من گفتم cfg داری ادمین سروش هم گفت: :| are باز چی؟ میای فحش ناموسی میدی بهت هیچی نگفتم میای تو سرور جلو همه فحش میدی ادمین محمد جمعت کرد بعد اگه اون جا داشتی فحش میدادی اگه نوب نباشی که هسی ببین از سلول bug شکونده در رفته بعد میرم دنبال یارو بکشم بعد من شورشی میکشه میاد فحش میده اخه ادم حسابی اگه شورش بشه وظیفه ct اینکه بریم شورشی بکشیم و بازی بدیم ولی من مردم و شما فحش دادی خوب این یعنی چیییی؟؟؟ اگه بازم به من فحش ناموسی بدی بنت میکنم بدون اینکه گاگ بدم اگه میگی یه فحش دادم بن کرد من ss دارم از فحش های ناموسی که تو دادی یا علی.

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربر سایت
در ۱ ساعت قبل، FBI_Moein18_FBI گفته است :

ببین من میدونم که تو با cfg aim magicer98 اومدی سرور و اسمت cs_magier بود اگه میخواین بفهمی از کدوم cfg aim استفاده کردی برو این کانال @cs_magicer شاید ایدی کانال اشتباه زدم ایدیش یادم نیست بهر حال برو سرچ بزن magic میاره اخرین مجیکش مجیک98 بودکه زیرش زده بود Aim اوکی؟ تازه من گفتم cfg داری ادمین سروش هم گفت: :| are باز چی؟ میای فحش ناموسی میدی بهت هیچی نگفتم میای تو سرور جلو همه فحش میدی ادمین محمد جمعت کرد بعد اگه اون جا داشتی فحش میدادی اگه نوب نباشی که هسی ببین از سلول bug شکونده در رفته بعد میرم دنبال یارو بکشم بعد من شورشی میکشه میاد فحش میده اخه ادم حسابی اگه شورش بشه وظیفه ct اینکه بریم شورشی بکشیم و بازی بدیم ولی من مردم و شما فحش دادی خوب این یعنی چیییی؟؟؟ اگه بازم به من فحش ناموسی بدی بنت میکنم بدون اینکه گاگ بدم اگه میگی یه فحش دادم بن کرد من ss دارم از فحش های ناموسی که تو دادی یا علی.

اولا فحشی ندادم و مدرک داری بده با حرف چیزی حل نمیشه اس استو بده....شما هنوز چیزی از سی اف جی حالیت نمیشه فحش ناموسی دادم مدرک بده به اونر بگو بره پنلو چک کنه ثانیا اونر داره سرور قرار نیس تو جواب بدی اون میاد رسیدگی میکنه تبلیغم که میکنی اسم سی اف جیم که میشناسی اگه شما عقل درست حسابی داشته باشی سی اف جی و از ایم بتونی تشخیص بدی میتونم باهات حرف حساب بزنم من دیگه کاری ندارم تا اونر یا منیجر این سرور بیاد رسیدگی کنه جدیدا با اسم بن میدن:25r30wi:من یکیو میشناسم اسمش aimer بود این همه مدت نفهمیدم چیته :575219_lol:بعد یه چیزی بیشتر از نوبه داگ حقت بود چون 8 راند پشت هم مردی و یه بارم روت کم نشد هنوز سنتم به یا علی گفتن نمیخوره:5xohfk:درضمن اس اس هرچی داری بده نگو دارم بده 

لینک ارسال

• مدیر ارشد کانتراسترایک

:hello-smiley:

بنده کاری به سی اف جی و ایم و این ها ندارم.

مشکلی هم با کانالی که ازش سی اف جی گرفتی نداریم.

اما در هر صورت شما موظفید اگه میخواید از سی اف جی شخص خاصی استفاده کنید, اسم خودتون رو بذارید وگرنه تبلیغ محسوب میشه.

در ضمن شما قرار نیست با ادمین سرور بحث و کل کل کنید,به تشخیص ادمین اسمتون مشکل داشت و درست هم بن شدید.

اینکه توی پست آخر گفتید شما نباید جواب بدید جواب با اونره, خیر اینطوری نیست.

جواب با ادمین مربوطست و تصمیم با اونر.

3 روز بن میمونید. بعد 3 روز پیام بدید جهت آنبن.

بسته شد.

:ignore-smiley:

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...