رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بن دائمی پیگیری بن کانتراسترایک EzPz در سرور Public #3

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    EzPz
  • استیم شما در سرور
    STEAM_0:0:1802233016
  • بن شده در کدام سرور
    Public #3
  • ارور بن
    LOCALLY BAN
  • بن شده توسط
    نمیدونم
  • علت بن
    نمیدونم
  • تاریخ بن
    13.6.1399
  • علت آنبن
    بنده نه از چیت ( تقلب ) استفاده کردم و نه حتی حرفی زدم
  • توضیحات
    بنده در من Westwood یک Awp خریدم و دو سه راند جمع کردم و مثنکه ادمین های شما ظرفیت همچین چیزیو ندارن و انتظار دارن همه مثل خودشون یک گوشه وایسن و اتک بدن و وقتی اتک میخورن اینطوری بی دلیل بن میدن
ویرایش شده توسط Mr.Sina
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 ماه بعد...
  • کاربر سایت

با اینکه این بن من پیگیری نشد اما جالبه بدونید من همین چند دیقه پیش تو سرور 4 هم بن شدم بدون هیچ دلیلی. ن کسی میاد پشت دست ن اسکرین شاتی دارن ن چیزی فقط میبینن تعداد کیل میره بالا درجا لوکال میدن . واقعا واسه آسیا متاسفم ک بعد چندین سال قدمت و کار رو کانتر هنوز پلیر های نوب رو ادمین میکنن و حتی منیجر. و بنده خوشحال میشم دلیل بن شدنم تو دوتا سرور رو بدونم . مرسی.

لینک ارسال

• کاربر سایت

منم بن شدم تو مواتی مد سرور 3 و 4 نمیدونم چرا ولی بسیار بی دلیل بود گفت چیت زدی بابا من برا اولین باره چیت میشنوم چند روز پیش رفتم مسابقه تو گیمنت های دیگه صاحب اونجا هکر بود 1 تیر میزد مام که یک جوری گفتن قویه باورمون شد بعد شما منو بن دادن من فهمیدم چیزی این جوری هم هست??

30 تومن ضرر کردم ولی فهمیدم چیزی به نام چیت هست?

لینک ارسال

• کاربر سایت
در 1 دقیقه قبل، mohd mmad گفته است :

منم بن شدم تو مواتی مد سرور 3 و 4 نمیدونم چرا ولی بسیار بی دلیل بود گفت چیت زدی بابا من برا اولین باره چیت میشنوم چند روز پیش رفتم مسابقه تو گیمنت های دیگه صاحب اونجا هکر بود 1 تیر میزد مام که یک جوری گفتن قویه باورمون شد بعد شما منو بن دادن من فهمیدم چیزی این جوری هم هست??

30 تومن ضرر کردم ولی فهمیدم چیزی به نام چیت هست?

دمو چیت شما موجوده و شما بعنوان چیتر شناخته شدید سعی نکنین وضعیت رو از این بدتر کنین

لینک ارسال

• کاربر سایت
در در 20 فروردین 1400 در 12:11، AbolfazlIRI گفته است :

با اینکه این بن من پیگیری نشد اما جالبه بدونید من همین چند دیقه پیش تو سرور 4 هم بن شدم بدون هیچ دلیلی. ن کسی میاد پشت دست ن اسکرین شاتی دارن ن چیزی فقط میبینن تعداد کیل میره بالا درجا لوکال میدن . واقعا واسه آسیا متاسفم ک بعد چندین سال قدمت و کار رو کانتر هنوز پلیر های نوب رو ادمین میکنن و حتی منیجر. و بنده خوشحال میشم دلیل بن شدنم تو دوتا سرور رو بدونم . مرسی.

شما هم بخاطر fake ss بن شدید برای دریافت مدرک به ای دی زیر پیام بدید 

DrAljOrg@

لینک ارسال

• Mr.Sina موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...