رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

شکایت کانتر استرایک [Ez]NP در سرور Jailbreak

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    [Ez]NP
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    3/8/2020
  • شکایت بر علیه
    [Senior-manager] DEFAUL
  • مستندات
  • توضیحات‬‎
    سلام . از وقتی که من این اقارو تو گان گیم اشتباه دستم خورد نایف کردم(ct بودم) بجا این که بن سیتی بده لوکال داد بعد یروز انبن کردن . بعد از اون روقت میاد سرور من کوییت میخورم از نینجا میپرسم میگه مشکل از کانترمه ! چجوری وقتی ایشون نیست من کوییت نمیخورم ؟ امروزم اومدم سرور دارم مثل ادم پلی میدم هیچ کاره غیر قانونی نکردم اصنم کاری به کاره کسی نداشتم . حالا این عقده ای اومد سرور بعد داخل اس پی فریز تگ بودیم که من سیتی بودم و طبق معمول داشتم دنبال ترور میرفتم تا تگشون کنم که این اقا منو 30 مین بن داد . کاملا بدونه دلیل و اصن هم چیزی نگفت . به کی سی گفتم ازش بپرسه میگه به شما مربوط نیست داشت گنده گوزی میکرد :| والا من اصلا کاری به کسی نداشتم هیچی هم نگفتم کاره خاصیم انجام ندادم که بن داشته باشه
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

اولا با منجر سرور درست صحبت کن 

علاوه بر اینکه منجره، از تو هم بزرگتره

و بعدشم من لاگه کوییت رو نگاه کردم اخرین کوییت ماله سه هفته پیشه چیمیگی واسه خودت؟

سی است مشکل داره چرا گردن یکی دیگ میندازی

من به لوکالت کار ندارم حتما یه کاری کردی

ولی اس اس هم نمیدی 

شرق رو میگیری غربو میزنی 

سی اف جیتو عوض کن بعد بیا پلی بده 

لینک ارسال

• کاربر سایت

چی میگی واسه خودت عرفان اولا منیجره که منیجره اگه یروز پلیر نباشه میخواد برا خودش منیجری کنه ؟ دوسته عزیز من 5 تا کانتر دارم warzone - original -game5 - v - asia - fnatic که معروفترین کانتر هستن و مشکلی ندارن و گفتمم وقتی دفالت میاد سرور من کوییت میخوردم و مواقع دیگه من اصلا کرش نمیشم ... در ضمن گفتمم دارم مثله ادم پلی میدم کاری به کسی هم ندارم یدفه لوکال میده بدونه دلیل اس اس هم فردا اوکیش میکنم که دیگه بهونه نیارین و درباره این شرق رو میگیری غربو میزنی باید بگم که spectate کانتر مشکل داره و با تاخیره و من ایمو گرفتم رو هده یارو قطعا باید هد بخوره شما اصن با جامعه شوتینگ اشنای نداری و سی اف جی هم ندارم میتونین با anydesk بیاین و چک کنین .

پارتی بازیه باهم رفیقین پشته همو میگیرین و من نمیدونم که مدیره اسیا سرش شلوغه یا چی که نمیاد پیگیری کنه مدراتوری داده دسته چارتا رفیق بعد وضع ما پلیرام اینه . از ادنان خواهشمندم رسیدگی کنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...