رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ندادن اس اس

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت

واقعا منه بدبخت که حطا سی اف جی هم ندارم چرا باید تو سرور جیل هعی کیک بشم بخاطر ندادن اسکرین شات . والا من کانتر اسیا ریختم اینجکتد رو بازو بسته کردم حتی حذف و نصبشم کردم فایل کانفیگو حذف کردم کده اسکرین شات هم زدم همه کار کردم ولی بازم اس اس نمیده . یا از سروره یا از سیستم و اگه از سیستم هم باشه من نمیام بخاطر یه سرور سی اس ویندوزو عوض کنم یاسیستمو . میخواستم از بازیم دمو بگیرم نشونه ادمینا بدم که عقدشون بخوابه اما متاسفانه اف پی اس همینجوری عادیم نمیکشه چه برسه که رکورد کنم ! خلاصه یه راهی معرفی کنین نمیشه با حضوره ادمین پلی داد 🙂

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت

داش دیروز ادمین نداشت سرور بدون حضور ادمین 14 نفر سرور بودن سرور رو هوا بود یارو ازاد ازاد فحش میداد عکس گرفتم ادمین اوردم سرور درست کرد یارو رو هم گگ داد. بدون حضور ادمین شما نمیتونی پلی بدی. وقتی ادمین نباشه یه پلیر به نام 123 مثلا میاد CT هیچی نمیدونه میاد هر دست همرو میکشه تو که نمیتونی کاری کنیش. ادمین نمیاد الکی گیر بده. در خصوص اسکرین شات من میرم برات یه راهی پیدا میکنم.

لینک ارسال

• کاربر سایت

منم همین مشکلو دارم چندین ساله با هرنیکی میرم اسکرین میگیرن می‌دونن کیم دیگه😂ولی این اواخر پاب چهار بن شدم نمی‌فهمم چرا واقعا هرکاری به ذهنت برسه انجام دادم ولی جوابگو نبوده

لینک ارسال

• کاربر سایت
On 6 مرداد 1399 at 11:21 PM, atacker said:

واقعا منه بدبخت که حطا سی اف جی هم ندارم چرا باید تو سرور جیل هعی کیک بشم بخاطر ندادن اسکرین شات . والا من کانتر اسیا ریختم اینجکتد رو بازو بسته کردم حتی حذف و نصبشم کردم فایل کانفیگو حذف کردم کده اسکرین شات هم زدم همه کار کردم ولی بازم اس اس نمیده . یا از سروره یا از سیستم و اگه از سیستم هم باشه من نمیام بخاطر یه سرور سی اس ویندوزو عوض کنم یاسیستمو . میخواستم از بازیم دمو بگیرم نشونه ادمینا بدم که عقدشون بخوابه اما متاسفانه اف پی اس همینجوری عادیم نمیکشه چه برسه که رکورد کنم ! خلاصه یه راهی معرفی کنین نمیشه با حضوره ادمین پلی داد 🙂

bebin admina feshar nadaran ke to ro alaki kick bedan shayad to bekhay ye roozi cheat bezani sv taghsir mn nist ke to ss nmidi be mnm marboot nist ma oomadim svo behtar konim na az sare feshar admin beshim 

لینک ارسال

• کاربر فعال

در 16 ساعت قبل، _NiMa_ گفته است :

bebin admina feshar nadaran ke to ro alaki kick bedan shayad to bekhay ye roozi cheat bezani sv taghsir mn nist ke to ss nmidi be mnm marboot nist ma oomadim svo behtar konim na az sare feshar admin beshim 

لطقا فارسی تایپ کنید

لینک ارسال

• کاربر سایت

نه می‌دونی دلیل ss ندادن چیه و پروسه ss گرفتن چطوریه اصلا پس حق نداری بگی فیکس کن!!!اگه میگی یعنی بهت مربوطه و روش فیکس کردن رو باید بلد باشی !!شما میخوای سرور بهتر کنی ؟؟اون روز چیتر با این سایلنت اومده بود،ده راند پشت دستش بودم حتی به خودش زحمت نداد بیاد پشت دستش فقط می‌گفت ss اش پاکه پس چیزی نداره

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...