رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک Dark fate

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    [Super Visor] Dark fate
  • کدام سرور
    GunGame
  • تاریخ شکایت
    پنج شنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳۹۷/۰۶/۰۸
  • شکایت بر علیه
    اونر سرور طوماج
  • مستندات
    ℳØƝa DarK ƒatє, [29.11.18 05:09] ADMIN [Owner] ToOmaj.R: ban Amo john wick permanently ADMIN [Owner] ToOmaj.R: ban [Owner] ToOmaj.R permanently [Super VisoR] Dark Fate : buge ch Retrying Servercs.ir:27016 ... You have localy been banned from this serve
  • توضیحات‬‎
    ساعت 4 صبح بود داشتیم من و جان ویک پلی میدادیم فقط من و جان ویک تو سرور بودیم دقیقا 10 مین قبلش سرور از ساعت 2 تا 4 با یه ادمین دیگه ( جک بائر ) 4 تا 5 نفری داشتیم پلی میدادیم این ساعت 4:30 اومد داخل تا من و اون رو دید گفت جفتتون لوکال تو هم ریموو گفتم واسه چی گفت باگ زدین ! گفتم چی میگی باگ کیلو چنده گفت دیگه پی ام نده من میخوام یه سوال کنم 1 برا منم تعریف کنین که باگ چی هست ؟ 2 مدرک نشون بده که چطوری باگ رو استفاده کردیم
  • متعجب 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در در ۱۳۹۷/۶/۸ در 11:08، Dark fate گفته است :
  • نام شما در سرور
    [Super Visor] Dark fate
  • کدام سرور
    GunGame
  • تاریخ شکایت
  • شکایت بر علیه
    اونر سرور طوماج
  • مستندات
    ℳØƝa DarK ƒatє, [29.11.18 05:09] ADMIN [Owner] ToOmaj.R: ban Amo john wick permanently ADMIN [Owner] ToOmaj.R: ban [Owner] ToOmaj.R permanently [Super VisoR] Dark Fate : buge ch Retrying Servercs.ir:27016 ... You have Local been banned from this serve
  • توضیحات‬‎
    ساعت 4 صبح بود داشتیم من و جان ویک پلی میدادیم فقط من و جان ویک تو سرور بودیم دقیقا 10 مین قبلش سرور از ساعت 2 تا 4 با یه ادمین دیگه ( جک بائر ) 4 تا 5 نفری داشتیم پلی میدادیم این ساعت 4:30 اومد داخل تا من و اون رو دید گفت جفتتون لوکال تو هم ریموو گفتم واسه چی گفت باگ زدین ! گفتم چی میگی باگ کیلو چنده گفت دیگه پی ام نده من میخوام یه سوال کنم 1 برا منم تعریف کنین که باگ چی هست ؟ 2 مدرک نشون بده که چطوری باگ رو استفاده کردیم

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • مدیر سرور کانتر
در در ۱۳۹۷/۶/۸ در 11:20، Dark fate گفته است :

ببین دختر خوب . این فیلمایی که تو الان داری واسه ما بازی میکنی . ما ۴ سال پیش سر سروش درمیاوردیم . اینکه میگی باگ نزدم چطوره که تعداد کشته های تو ۲۵ باشه و تعداد مردنت هم ۰ و طرف مقابلت هم تعداد کشته هاش ۰ باشه و تعداد مردنش هم ۲۵ . این باگ نیست یکی بیاد واسه من توضیح بده که باگ نیس چیه . و در ضمن این رو هم به درخت میگن . من اسم دارم . طرف اومده میگه دختره میگه بازیت خوبه اگه من بزارم رانکت میشه ۱ . تو چی هستی که بزاری یا نزاری . برو با هم محله ای های خودت بازی کن . این سوپر وایزریت هم با هزار جور دردسر گرفتی بعد اون کارت . الانم اگه بن دائمی نمیکنمت برو خداتو شکر کن . 

لینک ارسال

• مدیر سرور کانتر
در در ۱۳۹۷/۶/۸ در 11:08، Dark fate گفته است :
  • نام شما در سرور
    [Super Visor] Dark fate
  • کدام سرور
    GunGame
  • تاریخ شکایت
  • شکایت بر علیه
    اونر سرور طوماج
  • مستندات
    ℳØƝa DarK ƒatє, [29.11.18 05:09] ADMIN [Owner] ToOmaj.R: ban Amo john wick permanently ADMIN [Owner] ToOmaj.R: ban [Owner] ToOmaj.R permanently [Super VisoR] Dark Fate : buge ch Retrying Servercs.ir:27016 ... You have localy been banned from this serve
  • توضیحات‬‎

در ضمن . تورو من لوکال بن کردم . الان چطور میای سرور . این سری تو سرور ببینمت بن دائمی میشی . این خودش 1 سال بن داره :|

لینک ارسال

• کاربر سایت

3 نصفه شب با یک ادمین خود گانگیم داشتیم پلی میدادیم مپ عوض شد و فقط من و جان ویک اگه بشناسی دوستم داشتیم پلی میدادیم با نایف

من 9 بار کشته بودم دوستم 0 بار این طوماج سریع اومد تو سرور همین که اومدم سلام بدم گرفت 2 تا مونو لوکال داد . ما هم رفتیم شکایت .

تو شکایتش نوشته باگ داشتین استفاده میکردین و 25 بار تو کشته بودی در حالی که زد زیر حرفش که گفته بود 9 تا .   1 اینکه اصلا مدرکی نداره که بحسابش خودش ما باگ زدیم

2 من خودم سوپروایزر بودم میدونم چی به چیه . یک مدرک بیاره کلا از آسیا لفت میدم

ToOmaj.R

این حرفا رو به من گفته

ببین دختر خوب . این فیلمایی که تو الان داری واسه ما بازی میکنی . ما ۴ سال پیش سر سروش درمیاوردیم . اینکه میگی باگ نزدم چطوره که تعداد کشته های تو ۲۵ باشه و تعداد مردنت هم ۰ و طرف مقابلت هم تعداد کشته هاش ۰ باشه و تعداد مردنش هم ۲۵ . این باگ نیست یکی بیاد واسه من توضیح بده که باگ نیس چیه . و در ضمن این رو هم به درخت میگن . من اسم دارم . طرف اومده میگه دختره م

<23:48:58> "ℳ.DarK ƒatє Ƹ̵̡Ӝ̵̨Ʒ1": ‎ یعنی منی که شب خوابم نمیبره میخوام  2 ساعت پلی بدم آرام بشم باید نگران ایطور چرا ها خب چرا باشم  ؟‎
میگه باگ زدین دیگه پس اسکیل باید بالا باشه دیگه درسته ولی الان اسکیل 44
اسکیلم 50 باشه میشه یک زره از حرفاش رو قبول کرد ولی اسکیل من 44 یعنی واقعا هههههههه

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • مدیر سرور کانتر
در در ۱۳۹۷/۶/۲۰ در 01:01، Dark fate گفته است :

3 نصفه شب با یک ادمین خود گانگیم داشتیم پلی میدادیم مپ عوض شد و فقط من و جان ویک اگه بشناسی دوستم داشتیم پلی میدادیم با نایف

من 9 بار کشته بودم دوستم 0 بار این طوماج سریع اومد تو سرور همین که اومدم سلام بدم گرفت 2 تا مونو لوکال داد . ما هم رفتیم شکایت .

تو شکایتش نوشته باگ داشتین استفاده میکردین و 25 بار تو کشته بودی در حالی که زد زیر حرفش که گفته بود 9 تا .   1 اینکه اصلا مدرکی نداره که بحسابش خودش ما باگ زدیم

2 من خودم سوپروایزر بودم میدونم چی به چیه . یک مدرک بیاره کلا از آسیا لفت میدم

ToOmaj.R

این حرفا رو به من گفته

ببین دختر خوب . این فیلمایی که تو الان داری واسه ما بازی میکنی . ما ۴ سال پیش سر سروش درمیاوردیم . اینکه میگی باگ نزدم چطوره که تعداد کشته های تو ۲۵ باشه و تعداد مردنت هم ۰ و طرف مقابلت هم تعداد کشته هاش ۰ باشه و تعداد مردنش هم ۲۵ . این باگ نیست یکی بیاد واسه من توضیح بده که باگ نیس چیه . و در ضمن این رو هم به درخت میگن . من اسم دارم . طرف اومده میگه دختره م

<23:48:58> "ℳ.DarK ƒatє Ƹ̵̡Ӝ̵̨Ʒ1": ‎ یعنی منی که شب خوابم نمیبره میخوام  2 ساعت پلی بدم آرام بشم باید نگران ایطور چرا ها خب چرا باشم  ؟‎
میگه باگ زدین دیگه پس اسکیل باید بالا باشه دیگه درسته ولی الان اسکیل 44
اسکیلم 50 باشه میشه یک زره از حرفاش رو قبول کرد ولی اسکیل من 44 یعنی واقعا هههههههه

من واسه انداختن تو از سرور بیرون . نیازی به مدرک ندارم . هرچی گفتم الانم پاش هستم . شما باگ کیل کردی . الانم هم ریمووی هم بن . ولی من اون روز تورو از سرور لوکال دادم . فرداش تو سرور بودی . هرطور حساب کنی این خودش جرمه که لوکالی ولی فرداش میای تو سرور . پس برو پی کارت . 

بسته شد . 

لینک ارسال

• SHAKIB موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...