رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بن دائمی پیگیری بن کانتراسترایک HoSeN در سرور Public #4

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
پنهان شده
  • نام شما در سرور
    HoSeN
  • استیم شما در سرور
    STEAM_0:0:547124583
  • بن شده در کدام سرور
    Public #4
  • ارور بن
    لوکال
  • بن شده توسط
    امیر اورجینال
  • علت بن
    ؟؟
  • تاریخ بن
    9/4
  • علت آنبن
    :|
  • توضیحات
    دمو رو دادید حداقل واسید ادم دفاع کنه از خودش :)
لینک ارسال
  • کاربر سایت
پنهان شده

بازم خوبه اسکرین شاتو پیدا کردم.توجه کنید به پینگ یه نفر اومده از اسپک دمو یه نفرو با این اختلاف پینگ گرفته شکی توش نیست ک اینجوری میشه بعدم دمو اصلا به ایم نمیخوره عزیز.اولین کسایی هستید ک میبینم از سی اس استیم ایم درمیار.(اف پی اس پایین صفحه گواهه:) )

de_dust20163.bmp

لینک ارسال
پنهان شده
در 11 ساعت قبل، hosein afzli گفته است :

راستی اینم دمو ک سایر اعضا ببینن نظری داشتن بگن

hosen.dem 646.44 kB · 1 download

میگم اون نفر دومی که زدی خودت یه نگاه بنداز بهش ماشالا هم سرعت دمو چه پایین باشه چه بالا چه سرعت عادی دمو با نیم متر فاصله هد پلیر میخوره 

لینک ارسال
پنهان شده
در 11 ساعت قبل، hosein afzli گفته است :

بازم خوبه اسکرین شاتو پیدا کردم.توجه کنید به پینگ یه نفر اومده از اسپک دمو یه نفرو با این اختلاف پینگ گرفته شکی توش نیست ک اینجوری میشه بعدم دمو اصلا به ایم نمیخوره عزیز.اولین کسایی هستید ک میبینم از سی اس استیم ایم درمیار.(اف پی اس پایین صفحه گواهه:) )

de_dust20163.bmp 2.25 MB · 3 downloads

یادم میاد با یه بنده خدایی رفته بودم مچ بزنم اونم سی اس استیم داشت ولی هر چی تیر میزد از دم هد شات بود :)

لینک ارسال
  • کاربر سایت
پنهان شده
در 28 دقیقه قبل، amirgpg گفته است :

میگم اون نفر دومی که زدی خودت یه نگاه بنداز بهش ماشالا هم سرعت دمو چه پایین باشه چه بالا چه سرعت عادی دمو با نیم متر فاصله هد پلیر میخوره 

یعنی نفر اول افه یه دفعه ان میشه؟ منظور من سرعت پخش دمو نبود اختلاف پینگی هستش که این جوری نشون داده من کلا طرفو بعد 1 ثانیه میدیدم

لینک ارسال
  • کاربر سایت
پنهان شده
در 32 دقیقه قبل، amirgpg گفته است :

یادم میاد با یه بنده خدایی رفته بودم مچ بزنم اونم سی اس استیم داشت ولی هر چی تیر میزد از دم هد شات بود 🙂

والا تا جایی ک میدونم سی اس استیم چیتش کم پیدا میشه و VAC داره . نهایت 1 هفته طرف VAC میشه. از استیم پلیرای اینجا کامیاب هستش میتونی بپرسی.

لینک ارسال
  • مدیر ارشد کانتراسترایک
پنهان شده

دموی شما هم کاملا اتو ایمه.

بن دائم. (نرو این سروره)

بسته شد.

لینک ارسال
  • Kamyab موضوع را قفل کرد
ارسال شده در (ویرایش شده) · پنهان شده
پنهان شده
در 1 ساعت قبل، hosein afzli گفته است :

والا تا جایی ک میدونم سی اس استیم چیتش کم پیدا میشه و VAC داره . نهایت 1 هفته طرف VAC میشه. از استیم پلیرای اینجا کامیاب هستش میتونی بپرسی.

کامیاب  😐
جالبه سی اس استیم داره ؟ 
خیلی جالبه سی اس استیم داره 
اصن همه کسایی که بن شدن سی اس استیم دارن فکر کنم چیت ران نمیشه روش 

ویرایش شده توسط amirgpg
سی اس استیم
لینک ارسال
  • مدیر ارشد کانتراسترایک
پنهان شده

@amirgpg چیت داشته باشم شما سیست به این حرفا نمیخوره بخوام برات چیزی آپلود کنم چون خودت هنوز آپلود نشدی.

با کسی که از چیت فروش جماعت خط میگیره صحبتی هم ندارم برو تو کوچه خودتون بازی کن.

شهر که بی کلانتر باشه....           🐸🔫 

لینک ارسال
  • مدیر ارشد کانتراسترایک

ای بابا پستایی که مخفی شد رو دوباره میذارم:

@amirgpg

چیت داشته باشم شما سیست به این حرفا نمیخوره بخوام برات چیزی آپلود کنم چون خودت هنوز آپلود نشدی.

با کسی که از چیت فروش جماعت خط میگیره صحبتی هم ندارم برو تو کوچه خودتون بازی کن.

شهر که بی کلانتر باشه....           🐸🔫 

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر ارشد کانتراسترایک

در ضمن اضافه کنم که:

شما هم سنت از من بیشتره هم سابقت تو کانتر بیشتره هم کدنویسی خودت اصلا اون موقع که ما کانتر نمیدونستیم چیه شما چیت میساختی

🤣

• پسند 1
  • خوشحال 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...