رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تایید شده درخواست ادمینی کانتراسترایک$tornado$

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام
    محمد
  • نام خانوادگی
    جوهری
  • نام شما در سرور
    $tornado$
  • در خواست برای کدام سرور
    Multimod
  • مدت زمان انلاین بودن
    6 ساعت در کل روز *میتونم* البته تا مهر ماه (بعدا تغییر میکند)
  • سابقه ادمینی
    3 ماه در گیم سروری دیگر ادمین بوده ام.
  • توضیحات
    با سلام خدمت شما،وقتتون بخیر... بنده امسال حدودا 3 ماه در سرور های zombi run و gun game گیم سرور های دیگر ادمین بوده ام اما اون سرور ها واقعا ارزش پول دادن رو بابت ادمین شدن نداشتن آخر سر هم یک جور هایی پول من رو حیف و میل کردنند،ولی آسیا گیم صاحب داره و خیلی خوبه،لطفا اگر امکانش هست من رو در سرور multi mod و یا death match و یا gun game ادمین کنید،خیلی ممنونم...من تا 6 ساعت در روز *میتونم*آنلاین باشم البته تا مهر و بعد از اون هم که خدا بزرگه...فقط اگه درخواستمو رد میکنید لطفا دلیل رو هم بنویسید،خیل خیلی ممنونم.
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در 4 دقیقه قبل، $tornado$ گفته است :
  • نام
    محمد
  • نام خانوادگی
    جوهری
  • نام شما در سرور
    $tornado$
  • در خواست برای کدام سرور
    Multimod
  • مدت زمان انلاین بودن
    6 ساعت در کل روز *میتونم* البته تا مهر ماه (بعدا تغییر میکند)
  • سابقه ادمینی
    3 ماه در گیم سروری دیگر ادمین بوده ام.
  • توضیحات
    با سلام خدمت شما،وقتتون بخیر... بنده امسال حدودا 3 ماه در سرور های zombi run و gun game گیم سرور های دیگر ادمین بوده ام اما اون سرور ها واقعا ارزش پول دادن رو بابت ادمین شدن نداشتن آخر سر هم یک جور هایی پول من رو حیف و میل کردنند،ولی آسیا گیم صاحب داره و خیلی خوبه،لطفا اگر امکانش هست من رو در سرور multi mod و یا death match و یا gun game ادمین کنید،خیلی ممنونم...من تا 6 ساعت در روز *میتونم*آنلاین باشم البته تا مهر و بعد از اون هم که خدا بزرگه...فقط اگه درخواستمو رد میکنید لطفا دلیل رو هم بنویسید،خیل خیلی ممنونم.

راستی تا 8 ساعت هم میتونم آنلاین باشم 6 ساعت ماله روز هایی هست که برنامه دارم،ممنون.

لینک ارسال

• مدیر سرور کانتر

سلام دوست عزیز لطفا در تلگرام پیام بدهید king_nima74@

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...