رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

رد شده شکایت کانتر استرایک $tornado$

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    $tornado$
  • کدام سرور
    Jailbreak
  • تاریخ شکایت
    1397/6/4
  • شکایت بر علیه
    admin mohammad
  • مستندات
    *طبق قانون هر 4 تا tr یک نفر ct میخواهد اما ادمین ها رعایت نمیکنند*
  • توضیحات‬‎
    با سلام خدمت شما... من هروقت وارد سرور جیل شدم و ct را انتخاب کردم این ادمین من را به تیم tr انتقال داده و هیچ حرفی هم نمیزند، با چندین بار پرسیدن اینکه چرا من را به tr منتقل کردید،در آخر من رو 40 دقیقه gag کرد،لطفا پیگیری کنید و قانون رو به همه ادمین ها یاد بدین آخه این چه وضعشه من که پلیر معمولیم همه قوانینو میدونم...
  • پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربر سایت
در 4 ساعت قبل، $tornado$ گفته است :

با سلام خدمت شما... من هروقت وارد سرور جیل شدم و ct را انتخاب کردم این ادمین من را به تیم tr انتقال داده و هیچ حرفی هم نمیزند، با چندین بار پرسیدن اینکه چرا من را به tr منتقل کردید،در آخر من رو 40 دقیقه gag کرد،لطفا پیگیری کنید و قانون رو به همه ادمین ها یاد بدین آخه این چه وضعشه من که پلیر معمولیم همه قوانینو میدونم...

با سلام خدمت شما دوست عزیز........یک دوست عزیز شما به دلیل اینکه ct میرید شورش میشد من شمارو دادم tr بعد اینکه اونم یک بار بود پس نگید هروقت میرم ct منو میده tr دو من جواب شمارو دادم چند بار شما توجه نکردید بعدشم من بی دلیل کسی tr نمیدم سه دلیل gag شما این بود که بی احترامی کردید و من شمارو 30 دقیقه gag دادم چهار همه سرور میدونن که هر سه نفر tr یک نفر میره ct قانون همینه پنج اول برید بپرسید قانون چیه بعد بیاد شکایت کنید :2uqdic2:                                                                                                                                                                                                                                                          موفق باشید

• تشکر 2
لینک ارسال

• کاربر سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز....1.یعنی چی که من میرفتم ct شورش میشد؟؟؟اصلا میشد که میشد این قانون بازی هرکی خواست میتونه شورش کنه!بعدشم من که یادم نمیاد شورش شده باشه؟:89:2.در رابطه با انتقال من به tr شاید شما درست میگید و یکبار منو انتقال دادید اما ادمین های دیگه هم این کارو با من کردند!3.بعد کی جوابه منو دادید که من ندیدیم؟؟؟ من حتی چند بار کنسول رو هم چک کردم!!:288: تازه حتی اگه جواب هم داده بودید باید تذکر میدادید که من جواب دادم یا چیزی مثل این!!!4.در رابطه با gag کردن من: اول که شما 40 دقیقه gagدادید که اصلا فدا سرتون!! و اگه منظورتون از بی ادبی (ادمین عوضی جواب بده) هست که تصمیم اون با آسیا گیم هست چون من یادم نمیاد بی ادبی و یا حتی کوچکترین بی احترامی به کسی دیگه ای کرده باشم5.آسیا گیم لطفا قانون درست را بنویسید(اصلا من اشتباه میگم!!)6بعد توکه ادمینی  باید قانون بلد باشی نه من!!7.دفعه بعدم شکلک خنده نزار آقای به اصطلاح "محترم"!!8.آسیا گیم لطفا پیگیری کنید!!ممنون...

لینک ارسال

• مدیر ارشد کانتراسترایک

با سلام خدمت دوستان عزیز

اینکه خودتون تایید کردید که ادمین های دیگه هم شما رو به تروریست انتقال میدن, پس تایید میکنه که شما توانایی کنترل ترور رو ندارید.

وگرنه هیچ ادمینی با کسی دشمنی شخصی نداره.

و اما اگه فقط گفتید ادمین عوضی و ادمین شما رو گگ کرده, کار اشتباهی نکرده فقط تایم گگش زیاد بوده, بهتر بود 4 الی 5 دقیقه گگ بشید.(تقریبا یک راند).

بهتره یک مقدار از حاشیه دوری کنید.

ممنون از پیگیریتون :1794:

• پسند 2
  • تشکر 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...