رفتن به مطلب
انجمن تخصصی آسیاگیم
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

بن دائمی پیگیری بن کانتراسترایک Ostad~_~NooB

ارسال های توصیه شده

• کاربر سایت
  • نام شما در سرور
    OstaD
  • استیم شما در سرور
    STEAM_0:0:2058381624
  • بن شده در کدام سرور
    jail break.
  • ارور بن
    You Have Banned From The Server
  • بن شده توسط
    Owner [L]earninG
  • علت بن
    به قول خودش انتی اس اس
  • تاریخ بن
    1397/06/03
  • علت آنبن
    نداشتن anti ss
  • توضیحات
    سلام من خیلی جاها رفتم خیلی جاها ازم ss گرفتن و براشون کاملا صاف و بدون مشکل ارسال شده اما ایشون میگه من اتنی اس اس دارم و بدون این که توضیح بخواد ازم درجا بن داد اگه مدرکی از داشتن انتی اس اس بنده دارید خوش حال میشم بفرستید همینجا انتظار مدرک دارم فقط نیاید بگید شما داشتید و فلان با مدرک حرف بزنید
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر ارشد کانتراسترایک

مدرک از آنتی اس اس ؟!  :25r30wi::25r30wi::25r30wi:

من دو هفتس به شما دارم میگم آنتی اس اس رو درست کن. تایم بنت هم 999 دقیقه بود.

و اینبار من از شما سوال میپرسم, سرور دث مچ هم با شما مشکل داشتن که بنتون کردن نه؟!

لطف کنید درست کردید بیاید درخواست آنبن کنید.

در ضمن اگه طبق حرف های شما بخوایم پیش بریم, اوکی من شما رو بن نکردم با مدرک بگید که من شمارو بن کردم:7548:

***در ضمن به خاطر استفاده از تگ های نامربوط داخل پستتون 2 امتیاز منفی انجمن دریافت کردید.

موفق باشید.

بسته شد.

لینک ارسال

• کاربر سایت

من تو سرور دث مچ بن نیستم شما برو کانترتو اوکی کن تا اس اس بتونی بگیری بعله اگه شما نوب نباشید میتونید از اروری که واستون میاد اس اس بگیرید از کجا معلوم به خاطر مشکلی که با من دارید بن نکردید؟دلیل قانع کننده بیارید لطفا

درضمن اگه اون تگا واقعیت نبودند از خودتون دفاع کنید:4chsmu1: که خودتونم میدونید چرا لیاقت اون تگا و برچسبارو دارید:5454:
درضمن اگه شما بنم ندادی حق دخالت توی این پستو نداریو کسی که بن داده باید جواب بده:89:

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...